Mit tegyek? Bromocriptint kellene szednem magas prolaktinra. Nem jön össze a baba. Sok mellékhatásról olvastam. Nincs valami más megoldás?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, nekünk nem fog össze jönni egy kisbaba. Páromnak jó a sperma eredménye. Kétségbe vagyok esve. Nem tudom miért nem lehetek én is anyuka. 28leszek és nagyon vágyom már rá. 46napos a ciklusom.3hónap múpva kontroll. Ha pozitív lenne a teszt hamarabb. Valaki tudna segíteni,aki hasonló helyzetben van.
2018. febr. 6. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok,én egy felet szedtem este lefekvés előtt.De nekem még nincs baba.
2018. febr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2100as prolaktinnal indultam, ami szűk két hónap alatt le is ment 400/600-ra. (Már nem is tudom) Napi 2 tabit kell szednem meg fél évig. Az első kb fél hónap elég rossz volt. Hányinger, szédülés...de minden nap egyre könnyebb lett. Úgyhogy én nagyon hálás vagyok a bogyónak :)
2018. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nekem 6400 volt a prolaktinom. 3 hónapja szedem rászoktatással de mostmár napi 2 tabit. összesen 6 hónapig kell szednem. Első hónapot mellékhatésok miatt kb végigfeküdtem, borzasztó hányinger, szédülés, aluszékonyság, orrdugulás. Kb 11 órákat aludtam és fogytam heti 1kgt. 1 hónap után kvázi elmúltak a tünetek, de megittam 1 alkoholos italt és másnap spontán elájultam. Agyrázkódásom lett és 2 hét megint kuka. Annyi a titka szerintem, hogy este kb 10 körül kell bevenni, mindig kell enni, mert különben kicsinálja agyomrodat és el kell szépen felejteni az alkoholt. Ismerősöm szedte, neki semmi tünete nem volt és baba is összejött:) Kitartás!:)
2018. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!