Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy lehetne megnyugtatni a...

Hogy lehetne megnyugtatni a feleségemet?

Figyelt kérdés

Fél éve próbálkozunk a gyerekkel és nem sikerül. Most késett neki 1 hetet azthitte h sikerült de nem ,tegnap megjött neki. Sírt nagyon és hisztizett h neki kell gyerek utana elaludt. De ma is ilyen depis. Normalis ez?

26 éves.


2018. márc. 2. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%

Fél év után még nem szabad idegeskednie..van aki(pld mi is évekig próbálkoztunk mire össze jött).éveket is vár a babára.Nehéz lelkileg minden sikertelen hónap.Állj mellette mindig mikor depizik. Biztosítsd a szerelmedről és arról, hogy előbb utóbb nektek is össze jön.Sőt mondhatod neki azt is, hogy egy év után már el is mehettek orvoshoz hogy megvizsgáltassátok magatok.Addig pedig csak szeressétek egymást és ne idegeskedjen, mert az még kevésbé kedvez annak, hogy megfoganjon a babátok.


Amúgy szerintem annyira nem rettenetes a reakciója.Nyilván ha már egy hete késett neki, titkon bele élte magát abba, hogy baba van..és utána pofira esni ...nem mindenki egyformán reagál.Ő így tette.Ez nem megvetendő.

2018. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon utálatosak a válaszadók, de attól tartok azért mert a saját feleséged fájdalmát hisztinek írod le. Eleve nem túl elegáns egy menstruáló nőt hisztisnek meg depisnek nevezni. A feleséged 26 éves = nem fiatal, főleg ha mondjuk 3 gyermeket terveztek, akkor pont megfelelő időben lenne; 1 hetet késett = beleélhette magát, hogy sikerült, alkalmatlannak érezheti magát, hiszen a testvérének sikerült, neki meg nem. Amúgy ha egy hetet késett és mégsem volt terhes + fél éve tudatosan próbálkoztok, akkor akár simán lehet baj is az egyik féllel. Kedves szöveg ez az "én 120 évig vártam türelmesen", de a 21. században felesleges és buta hozzáállás. Előző válaszolóval értek egyet: menjetek el kivizsgálásra, csináltassatok egy hormonprofilt akkor megnyugodhat, vagy elkezdhettek cselekedni. A közös utazás tényleg jó ötlet, ajánlani tudom. Téged nem zavar, hogy nem sikerül a teherbeesés?
2018. márc. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Engem is zavar h nem sikerül. Megyünk majd orvoshoz
2018. márc. 4. 10:20
 14/15 anonim ***** válasza:

"Inkább azok viselkednek így, akik évek óta próbálkoznak és nem sikerül."


Mi 8! éve nem sikerül,és nem igaz sosem vergődtem miatta,csak hallkan kérdezem,ha már így reagál a feleséged akkor ha ne adj isten sokkal többet kell várni,mondjuk éveket,akkor mit fog csinálni?Felköti magát?

Higgyétek el ez semmi jóra nem vezet,ezt beszéljétek meg minél előbb.

Világ életemben olyan ember voltam hogy amit szeretnék azért elmegyek a végsőkig,de van olyan amit nem befolyásolhatunk.

2018. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,csodálatosan megfogalmazta a telefonom a mondandómat :D De biztos ráértitek,jó szándékkal írtam.
2018. márc. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!