Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 3 sikertelen próbálkozás az...

3 sikertelen próbálkozás az még tényleg nem jelent semmit?

Figyelt kérdés

Azt hittem, nyárra már kerekedni fog a pocakom. Ehhez képest 3 sikertelen ciklus után még mindig nem vagyok terhes. Elkezdett kattogni az agyam, hogy mi lehet a baj... 30 vagyok és elvileg egészséges. Nem gondolom, hogy már öreg lennék ehhez.

Mások azzal nyugtatnak, hogy ez még semmi. De nekem az az érzésem, hogy ez így nincs rendjén :(


2018. máj. 30. 15:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem jelent.3 hónap még nem idő.Ha tökéletes időben van együtt a pár,akkor is csak 20% esély van rá,hogy a terhesség létrejön.28 éves voltam az első terhességemnél,ami 18 hónap után sikerült.Mind a ketten egészségesek vagyunk.Most várom a másodikat,ő 4 hónap után siekrült.Én ezt már gyors sikernek könyveltem el.
2018. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
egy év (12 ciklus) sikertelenség után fordulnak szakemberhez.
2018. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Szerintem ne stresszelj rá, 3 hónap még nem olyan sok.

2018. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy előttem is írják, 3 hónap valóban semmi. Nem úgy van az (az esetek 99,99%-ában), hogy egy védekezés nélküli szexből terhes lesz valaki.
2018. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy jókor voltunk együtt, mert már több, mint fél éve vezetek hőgörbét, hogy megismerjem a testemet és a ciklusomat, szóval már az első hónaptól kezdve figyeltünk az időzítésre :)
2018. máj. 30. 15:23
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Az első gyerekre 6 évet vártunk, a 3 kicsi fél éven belül összejött. Szerinted van ebben bármi logika? 😄
2018. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Összesen hányszor voltatok együtt a 3 hónap alatt?
2018. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%
Egy egészséges pár ha jókor van együtt, az esély akkor is 25%. Szóval simán lehet akár másfél évig is pechetek. Sajnos ez ilyen.
2018. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Mi a 9. hónapnál járunk.

Néha eszembe jut nekem is,nincs-e valami baj,de tudom,hogy ez még semmi,ahhoz képest,mikor csak évek után jön a baba.

12.sikertelen hónap után érdemes kivizsgáltatni magatokat.

2018. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%
Dugjatok mint a nyulak, és használjátok ki az időt, amíg még nincs gyerek! MErt utána jön a szülés utáni depresszió, a megbánás, hogy rájössz, mégsem ezt akartad, de még magadnak sem vallod be. Éljetek még, mielőtt jön az agonizálás!
2018. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!