Ez lehet beagyazodasi verzes?

Figyelt kérdés

Szep napot mindenkinek,

ovum volt valahol 3.-a es 7.-e kozott. en 5.e korul ereztem hoemelkedest es a nyalkas tojasfeherjet is..sikeresen egyutt vis voltunk a ferjemmel.ma hajnalban viszont megjott(?) vagyis tisztasagit tettem be kb fele van tele de ez nem rendes ver hanem ilyen alig szintelen szinte,ilyen vilagos bordo egyaltalan nem piros es nem sok viszont inkabb ilyen vizes,es egy pontban szur meg a hasam koldokom alatt par cm-vel. szerintetek ez lehet az? vagy ez most mensi csak hamarabb jott meg?


2018. jún. 21. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja tudni. Vagy ez, vagy az. Csinalj egy tesztet. Ha pozitív, sürgősen menj dokihoz.
2018. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj mielőbb!
2018. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem tudok tesztelni, 30.-an kapok fizetest
2018. jún. 21. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy 400 Ft-os teszt hó közepén földhöz vág, akkor inkább ne vállaljatok gyereket...
2018. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsonal a pont. Amúgy szerintem megjott. Ahány ilyen kérdés van... Miért hiszi itt mindenki h beagyazodasi verzese van. Nem túl gyakori...
2018. jún. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem magyarorszagon lakom.itt 20euro egy teszt ...inkabb dokihoz megyek.
2018. jún. 21. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz te,ahol 6 ezer egy terhességi teszt?
2018. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ciprus,limassol ...sajnos..de nemetorszagba fogok koltozni lassan..
2018. jún. 21. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!