Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 év próbálkozás,4 sikertelen...

Manka83 kérdése:

4 év próbálkozás,4 sikertelen inszemináció, és most épp a 3. lombik eredményét várva, van még remény?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 08:10
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy írták, remény mindig van! Sosem tudhatod, mikor sikerül.


De meg kell mondjam, én saját magamat ismerve, én elengedném. Ezzel persze nem erre buzdítalak, csak saját magamból indulok ki.

Az én szememben te is és minden sorstársad igazi kitartó hősök vagytok, hogy ennyi erőtök van küzdeni. Le a kalappal tényleg!


Én ennyi sikertelenség után elindulnék az örökbefogadás útján.


Kívánom, hogy ha eddig volt erőd küzdeni, akkor továbbra is legyen és kívánok mielőbbi boldog babavárást!

2018. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
3-as és 7-es vagyok. Igazából méhnyálkahártya vastagságára gondoltam. Megfelelő volt mindig? Ha nem, esetleg E-vitamint szedhetnél.
2018. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Koszonom a buzdito szavakat mindenkitol! 😘

Sajnos en olyan vagyok, h meg akkor sem tudom feladni a kituzott celt, ha egyre remenytelenebb...az teny, h mar jocskan vesztettwm a lenduletembol, es mar tobbszor ugy voltam vele, h feladom..de aztan eltelik egy kis ido, es ujra azt erzem, folytatni kell

2018. júl. 19. 11:40
 14/27 A kérdező kommentje:

Mindig nezik a mehnyalkahartyat 3-as,7-es...akkor ultetik be az embriot amikor a legalkalmasabb a vastagsaga...mondjuk nyomon nem kovetik utana...

Annyi van, h progeszteront kapok mar a beulti elotti nehany naptol kezdve....

2018. júl. 19. 11:44
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Én megpróbálnám az E-vitamint, mert vesztenivalód nincs igazából, nem is drága cucc, ezen ne múljon.
2018. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot! Vesztenivalom tenyleg nincs...
2018. júl. 19. 12:01
 17/27 anonim ***** válasza:
3,7-es vagyok.Bocsi, csak nekem nem mondták hogy nézik, és én ezt meg sem kérdeztem tavaly. (akkor volt a lombikunk).
2018. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
És persze sok erőt és kitartást kívánok!
2018. júl. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Kezd megjonni. Boven ido elott...es progeszteron kupozas alatt...elvileg amig kupozok, nem is szabadna meg megjonnie...csak miutan abbahagyom....

Asszem most tenyleg feladom...

2018. júl. 19. 16:21
 20/27 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, Kérdező, tényleg :(

Mi is 3 évet vártunk a babára, tudom milyen rossz minden hónapban várni, reménykedni, aztán elkeseredni.

Ténylegesen meg is jött, vagy "csak" görcsölsz?

Azért kérdezem, mert én iszonyat görcsöltem és barnáztam pár napig mikor végül sikerült

2018. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!