Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 év próbálkozás,4 sikertelen...

Manka83 kérdése:

4 év próbálkozás,4 sikertelen inszemináció, és most épp a 3. lombik eredményét várva, van még remény?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 08:10
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Picit gorcsol, es epphogy szivarog vmi...nem ver ...meg nem is barna...

De az elozo 2 lombik utan is ugyanigy kezdodott....

31.napon vagyok mar amugy..de a beulti is most eleg keson volt, a 21.-en..

2018. júl. 19. 22:58
 22/27 A kérdező kommentje:
Neked 20-as vegul hogy sikerult? Lombikkal, vagy termeszetes uton?
2018. júl. 19. 23:07
 23/27 A kérdező kommentje:

Mára vér jön :(

Ennyi volt.

Most engedtem el a témát...nem bírom tovább lelkileg....

2018. júl. 20. 08:31
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem se add fel!
2018. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
100%

Ha valaki szeretne gyereket, sose adja fel! Èn is leírhatnàm velünk mi történt, és 8 év után hogyan miért sikerült, de gondolom a kérdezök nem erre vágynak. Az én tanácsom az ami a saját tapasztalatomból ered, hogy váltani kell orvost idöközönként, nem azért mert nem jók az orvosok, hanem mert minden orvosnak mint minden embernek más más tapasztalata van senki nem tudhat mindent akár egy-egy témáról sem négha orvod is, mint pl sikertelen fogantatás. Ha több sikertelen lombik volt, akkor kell szünet, kell egy másik orvos akivel elölröl el kell kezdeni minden kivizsgálást, de valóban elölröl újra minden vizsgálatot az új orvos utasításai alapján. Ha több éve sikertelen a számos módon próbálkozott gyermekfogantatás, akkor annak oka kell legyen, lehet hogy egyszerü oka van, lehet hogy csak valami olyan amire eddig senki nem gindolt, lehet hogy olyan amire azt mondaná mindenki hogy nincs köze hozzá, ezért kell teljes körü vizsgálat, nem csak célirányos. Fontos pl a véralvadás vérhigitás vizsgálatacis, egyik véglet sem jó, lehet megtermékenyítet petesejtet visszahelyezni a méhbe, de ha ot nincs meg a megfelelö körülmény ph hormonok és vérellátás és még ki tudha mi minden, akkor sokadik lombik sem lesz sikeres. Az is lehet hogy ha meg lesz az ok, lombik sem kell és sikeres lesz természetes úton lombik nélkül.

Feltételesen írtam mert nem az a fontos kivel mi történt, hanem hogy aki ilyen helyzetben van mit tehet! Az én javaslatom röviden, kis szünet, orvos váltás s elölröl minden vizsgálatot.

2018. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Koszonom a tanacsokat 25-os! Nagyon sok jo, elgondolkodtato dolgot irtal...megfogadom...
2018. aug. 4. 00:17
 27/27 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem tudom olvasod e még az oldalt, de hátha. Megkérdezhetem, hogy végül próbálkoztatok e még? Mi is már 4 éve próbálkozunk, mi 5 inszemináción vagyunk túl, 1 vetélésen (idén áprilisban leállt a szíve), és most vagyunk a 3. lombikban, de ma piros folt a wc papíron. Lelkileg ez már sok, nem tudom meddig éri meg ezt az egészet folytatni. Tudom sokaknak sokadjára sikerül, de borzasztó ez a sok sikertelenség:-(
2020. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!