Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másfél éve nem esek teherbe,...

Másfél éve nem esek teherbe, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A barátommal nagyon szeretnénk egy kisbabát (már lassan másfél éve probalkozunk)

Azonban kozbe nekem lett ket cisztam amit eltavolitottak (ami mar nem lenyeg)

De azota se sikerult..:

Ti szedtetek gyogyszert, hogy hamarabb terhetbe essetek?

Ha igen, milyen?

Es ha esetleg igen, akkor a varandossag alatt milyen gyogyszert szedtetek?



2018. aug. 4. 21:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Teherbe*
2018. aug. 4. 21:22
 2/7 anonim ***** válasza:
36%

Premens

Gyógynövényes de segíti a teherbeesért

2018. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Olvass utána az Aviva tornának.
2018. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen :)
2018. aug. 4. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Mit csinálj...? Hát sztem menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad ha eddig nem tetted. Jah és a kedves leendő apukat is.



Neked nézték már h van-e peteeresed? Hormonálisan? Ciklus ok? TSH? PCOs? Túlsúly? Atjarhatosagi?


De elsőre... A ffioldalt kellene. Kevésbé megterhelo egy spermakep mint egy hsg.. Pl



Tok jó az aviva torna a premens az inofolic a trimeszter a femibion az aspirin baby a mehpempo és sorolhatnam itt karácsonyig is, de ha neked van valami bajod vagy párodnak nem okes a spermaja akkor beszedheted te a világ összes "csodaszeret" abból akkor seesz baba.. Abból a pénzből inkább menjetek el orvoshoz.


Ami sosem árt az az egészséges életmód és a folsav.


Másfél év az másfél év... orvos.


Mellesleg én terhesség alatt femibiont szedtem előtte meg a folsavat.

2018. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Velunk minden rendben :)

De koszonom szepen a normalis valaszod:)

2018. aug. 4. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. Tényleg azért írtam neked le ezt a light kisregényt mert én is beszedtem mindent amit találtam meg ajánlották meg csodaszer meg bla bla, aztán kiderult h a férjemnek kevés a spermaja és nála kellett ugykodni. Utána simán terhes lettem a folsavval (nyilván nem attól még nem annak a segítségével, de akkoriban már csak azt szedtem) simán egy évnyi pelenkapenzt elkoltottem inofolicra meg mehpempore. (nekünk amúgy ezekkel a felesleges korokkel együtt 3ev alatt lett kisbabank de a mai napig se lenne ha páromat nem gyógyítják meg)
2018. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!