Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 8. napja kesik, lehet baba?...

8. napja kesik, lehet baba? (Tobbi lent c: )

Figyelt kérdés

Eletemben egyszer kesett, azt is hirtelen nagymennyisegu fogyas miatt 4 honapot. Azota be allt a havim 27-30nap kozottre. Bar nagyon az elejen meg a 36 nap is bele fert. 8napja meg kellet volna jonni, de semmi. Ugyan "kirugyeztem" es a melleim fajnak, de se a szokasos ingerlekenyseg eros derekfajdalom es a gorcsok sem jelentek meg. Viszont borzaszto nagy ehseg rohamaim vannak. Kb egy 5-6kilot fel szedtem alig egy honap alatt. Julius 13 kornyeken volt egy felfazasom, amire gyogyszert szedtem, 1-2nap alatt teljesen elmult. Julius 30.kan kellet volna 29.napon meg jonnie, az "app", szerint. Ma augusztus 6 van, es harom-negy napja egyre tobbszor van vizelesi ingerem, es fajdalom nelkul,.. jo a Niagara :D (nem ugy mint felfazaskor.) Parommal a baba kozel 3eve nem jon ossze, bar meg lehet erettlenseg vegett (minden teren keson ero) volt egy negativ tesztem kb. 3.ka korul.

Vajon az elozo havi felfazas vegett, vagy lehet hogy vegre sikerult? :)



2018. aug. 6. 07:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senkivel!☺


Ugyan ugy vagyok mint te bar en lassan szulok parnap..

En 19 vagyok parom mist fogja tolteni a 18at..

3 eve vagyunk egyutt bar eleg furan jott ossze a baba..

Fogamzasgatlot 3 honapig szednem kellet 1 honap nuku utana megint ez igy ment viszont.. utana kesett ami termeszetes volt a kihagyas utan nekem nem is gondoltam volna ra de mar 10 napja nemjott meg utana gondoltam csinalok tesztet egybol2 eros csik volt rajata mar hivtam is a dokit kiderult 13 hetes terhes vagyok oszinten nem akartam megtartani az anyagiak miatt.. de mikor meghallottam a szivvereset egybol siras kerulgetett .. nagyon sok dolgom volt az elmult heten! Parommal amugy 1 ev utan osszekoltoztunk edesaanyammal elunk.. viszont parom nagymamaja egyedul el es hat parom megkapta a hazat.. amit epp most ujidgatunk fel es oda megyunk a picivel!

Halistennek kezdunk helyreallni es a csalad is probalna tamogatni de mi megmondtunk nem kerunk belole!

Mi akartuk mi gyermekunk!


Bocsi hogy leirtam! De em melletted alok , ha nagyon szeretned nemfog osszejonni!

Akkor lesz siker ha nemszamitasz ra!


Remelem hamarosan te is pocakos leszel!😊

2018. aug. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!