Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 8. napja kesik, lehet baba?...

8. napja kesik, lehet baba? (Tobbi lent c: )

Figyelt kérdés

Eletemben egyszer kesett, azt is hirtelen nagymennyisegu fogyas miatt 4 honapot. Azota be allt a havim 27-30nap kozottre. Bar nagyon az elejen meg a 36 nap is bele fert. 8napja meg kellet volna jonni, de semmi. Ugyan "kirugyeztem" es a melleim fajnak, de se a szokasos ingerlekenyseg eros derekfajdalom es a gorcsok sem jelentek meg. Viszont borzaszto nagy ehseg rohamaim vannak. Kb egy 5-6kilot fel szedtem alig egy honap alatt. Julius 13 kornyeken volt egy felfazasom, amire gyogyszert szedtem, 1-2nap alatt teljesen elmult. Julius 30.kan kellet volna 29.napon meg jonnie, az "app", szerint. Ma augusztus 6 van, es harom-negy napja egyre tobbszor van vizelesi ingerem, es fajdalom nelkul,.. jo a Niagara :D (nem ugy mint felfazaskor.) Parommal a baba kozel 3eve nem jon ossze, bar meg lehet erettlenseg vegett (minden teren keson ero) volt egy negativ tesztem kb. 3.ka korul.

Vajon az elozo havi felfazas vegett, vagy lehet hogy vegre sikerult? :)



2018. aug. 6. 07:49
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%
Inkább ne akarj még gyereket!
2018. aug. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%

A 20as kommentet tuti nekem írtad. Van életem. Tok jó életem van. Gyerekem is van, mint írtam.. És neki - garantalom -

nálad több esze van, pedig még nem beszél.


Nem vagyok megkeseredett, elesett, szerencsetlen, nincs miért bankodnom.


Nem kell aggódnod a gyerekem miatt sem. Minden szempontból megfelelő környezetben fejlodik. (mielőtt nekiallsz itt vergodni, hogy miért veled foglalkozok, megnyugtatasul közlöm, éppen alszik és most éppen nincs jobb dolgom)


Nem akartam írni amit más, hogy ne szaporodj. Úgyis fogsz valamikor, pedig az alap biologiat sem ismered. Írni sem tudsz, de ezt már tisztaztuk.


Ne te sajnáld, hogy mi itt vagyunk, élünk meg hogy általunk nő a nepesseg. És ne bánts minket.. Mi tartjuk majd el a kolykod, mert én fizetem a szaros gyes/gyeded... valahogy kötve hiszem h a te generációd 18 evesen erre képes. Én a gyermekvallalas előtt évekig dolgoztam. Te? Te nem, hiszem 12 éves kamu vagy.

2018. aug. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%
És ha lenne agyad, látnád, h nem én egyedül írok neked. Hanem vagy 3an mondtuk mar, h ne szaporodj
2018. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Le irtad, te magad, nincs jobb dolgod. Innen nezve, eleg valoszinu, hogy nincs eleted. Mart masnak a kerdese alatt okoskodsz, Az internet segitsegevel,bizonygatod magadnak hogy te aztan mindent tudsz. De hagyjuk.
2018. aug. 6. 10:59
 15/31 A kérdező kommentje:
Ott el van b*szvaar hogy egy olvasottak alapjan egy idosebb anyuka vagy. Es ilyen szellemi szinten mozogsz! Hogy bar helyesen le irod, azt a tomenytelen mennyisegu szart. "Mert hogy kamu vagyok" :)
2018. aug. 6. 11:01
 16/31 A kérdező kommentje:
Komolyan, ra kerdeztem egy dologra. Nem arra hogy enny idosen, es hogy en valahlatok-e gyereket es hogy mik a kepessegeim, de ezek szerint nem csak "nekem vannak problemaim" .. olvasas szoveg ertes.
2018. aug. 6. 11:03
 17/31 A kérdező kommentje:
Hanem azt kerdeztem hogy ezek tunetek alapjan.. mi lehet? De ennyi ertelmes ember utan szerintem elgondolkodtato hogy egy percig sem az interneten keresem a valaszt!
2018. aug. 6. 11:04
 18/31 A kérdező kommentje:
Szerintem, a nogyogasz is sokkal csabitobb akar mar ma.. (ami szerintem meg korai) mint azt hogy ilyen mar ne haragudj sz*r emberrel foglalkozak. Mert lehet helyesen nem irok, szokasom telefonnal. De ilyen egy.. aberalt aki ezen elki ki magat..
2018. aug. 6. 11:06
 19/31 A kérdező kommentje:
Hagyjuk.
2018. aug. 6. 11:07
 20/31 anonim ***** válasza:
76%
6 hozzaszolast írtál. És nekem nincs életem...? Megtalaltad az entert, vagy mi van veled ember?
2018. aug. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!