Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 1 év sikertelenség után merre...

1 év sikertelenség után merre induljunk?

Figyelt kérdés

Férjemmel 1 éve próbálkozunk a babával de nem sikerül.Voltam hormon vizsgálatokom, PCOS és IR vizsgálaton ahol mindent rendben találtak, egyedül a tsh-m volt magasabb (3.9l de erre kaptam 50 mg euthyrox-ot (felet kell csak egy nap szedni).Az egy év alatt 2x volt korai spontán vetélésem, okát nem tudták megmondani, csak annyit, hogy fiatalok vagyunk, próbálkozzunk.Párom nem volt még kivizsgáláson, de doki szerint vele nincs problema mivel megtermékenyült a petesejt csak nem ágyazódott be megfelelően.


Szóval merre tovább?Meddőségi centrum?Hol tudnának segiteni nekünk?Még egy vetélést nem tudnék elviselni.



2018. szept. 9. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a gyógyszert?
2018. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2 hónapja szedem, az elején letrox-ot kaptam, de arra allergiás lettem, maradt ez a másik.
2018. szept. 9. 21:46
 3/11 anonim ***** válasza:
14%
Lelkileg tedd magad rendben. Valami olyasmibe kezdj, ami kultúrálisan passzol hozzád, és jó az önszuggesziódhoz. Legyen az vallás, jóga, meditáció, agykontroll. Húgomnak a kineziológus jött be, egyik barátnőjének a theta healing. Férfi szemmel ez utóbbi kettő is nagy humbuk, de nők hajlamosak hinni ilyenekben, és ez lelkileg helyrerakja őket, megszűnik a feszkó.
2018. szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A nögyogyászodnak kellene eligazítania, ő mit mondott?
2018. szept. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász azt mondta ne legyek türelmetlen, fog az sikerülni, minden értékem referenciaértéken belül van.A vetélések meg természetes szelektációk.Rengeteg pénzt elköltöttem már magándokira, most mar valami olyat szeretnék, ami tenyleg segít is.Kettes válaszoló köszönöm az ötleteket.
2018. szept. 9. 22:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam, szóval természetes szelekció a vetélés.Szerinte minden a legnagyobb rendben van.
2018. szept. 9. 22:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

I-es nőire menj. Én nem várnék a helyedben tovább, a 2 vetélés az már több mint jelzés.


A dokidra meg: kibicnek semmi nem drága..főleg ha még tejelsz is neki.

2018. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meddőségibe igen. Bár a magas tsh is okozhat vetélést, nagyon sok más dolog is. Teljes körű kivizsgálás kell, nem elég egy hormonsor. Pl tudok olyanról, aki 3 babát veszített el, mire kiderült, hogy véralvadási zavara van. (Talán leiden mutáció vagy valami hasonló a neve) Következő terhességnél szúrta magát, meg is szült azóta. Egyébként maga kérte magánlaborban, mert valahogy kimaradt a kivizsgálások alatt...
2018. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondom, hogy a magas TSH simán csinálhatta a bajt.

Ha az normalizalodik én úgy gondolom minden rendben lesz.


A vetélés pedig tényleg nem feltétlenül jelenti azt, hogy bármi baj van. Teljesen egészséges emberekkel is megtortenik, ne vádold magad :(

2018. szept. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon magas az a tsh, én is 3,9-cel estem teherbe, nem lett semmi baj, de a vetélés gyakori dolog, bármi okozhatta, Bp.-en rengeteg ilyen endokrinológiai, nőgyógyászati centrum van, nem tudom hol laksz, de én valami ilyesmit keresnék a helyedben.
2018. szept. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!