Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Másfél éve nem jön a baba...

Másfél éve nem jön a baba hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Tavaly áprilisban kezdtünk próbálkozni, előtte 10 évig fogamzásgátlót szedtem. 32 évesek vagyunk. Idén áprilisban terhes lettem, de 6.héten elment. Ekkor voltam nőgyógyásznál mindent rendben talált, nem tapadt meg rendesen azt mondta. Ezután 2 hónapig védekezni kellett, majd július óta ismét próbálkozunk, de semmi. Ciklusom rendszeres 28napos, szedek Trimeszter terhes vitamint fél éve. Cukorterhelés jó, hormonjaim jók, együtt vagyunk peteéréskor. Jászberénybe járok. Nem tudom hogyan tovább már kivagyok idegileg. Bánom már, hogy eddig húztuk, de elöbb saját házat akartunk. Ráadásul felvettük a Csok-ot 2 gyerekre, 8 év alatt kell 2 gyerek, 1 év már letelt. De nem is ez a fő baj hanem, hogy már nagyon vágyunk rá.

2018. szept. 20. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hormonokat vizsgáltak pajzsmirigynél?

Én a helyedben endokrinológust keresnék első körben.

Persze nőgyógyászt is, de azok csak legyintgettek rám is, hogy nyugi majd megmarad, meg a 3. spontán vetélésem után is.

2018. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Sorstársak vagyunk. :) Mi tavaly januárban vettünk lakást, és azóta próbálkozunk, de semmi. (Pedig mi CSOK nélkül vettük, úgyhogy, aki szerint amiatt nem sikerül, arra ne hallgass, mert az nem befolyásolja!) De legalább neked már sikerült egyszer teherbe esni. Nekem még soha. Jövő hónap végére van időpontunk a meddőségibe, alap vizsgálatok nálunk már megvoltak, úgy néz ki páromnál van gond.

Szerintem semmit se veszítesz, ha ti is elmentek hormon szintet nézetni, és párod is ad le mintát. Lehet, hogy csak egy kis rásegítés kell, aztán összejön, még az is lehet, hogy 2 egyszerre, úgyhogy ezen ne izgulj. :) Drukkolok nektek! 32N

2018. szept. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!