Ezért nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap hideg zuhanyként fogadott egy olyan hír, amit talán a lelkem mélyén tudtam eddig is. A férjem spontán bevallotta, hogy neki szüksége van 2 maszturbációra naponta. Ezt akkor hanyagolja jobban, amikor peteérés van. Tudom, hogy egy férfinak egy hárem is kevés. Lehetséges, hogy csak ennyi az indok, és képtelen annyi és olyan minőségű anyag termelődni, mint ami kell a fogantatáshoz? Nem akarok elválni, egyik férfi sem különb a másiktól, és tudom egy nőt gyorsan meg lehet unni, de érdemes lenne fegyelmezni? 11 éve vagyunk együtt, lassan 3 éve próbálkozunk összehozni gyerekeket a férjemmel. Túl vagyunk sok mindenen, mivel a családban van nőgyógyász talán több mindent megnéztek mindkettőnknél, mint általában egy meddő párnál.

#baba #babavárás #meddőség #meddőség okai
2018. okt. 15. 11:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
szerintem meg nem akar gyereket.
2018. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

1, NEM IGAZ, hogy egy férfinak egy hárem is kevés

2, NEM IGAZ, hogy egyik féri sem különb, mint a másik

3, NEM IGAZ, hogy minden nőt meg lehet unni


Érdemes lenne-e "fegyelmezned" a pasidat, aki úgysem jobb, mint más?

Mondd, te szereted ezt az embert?!


Nem, nem oka a maszturbáció a teherbe esési gondjaidnak.

2018. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

Nem, a férfiak nem egyformák. A férfiak többségének pedig nem lételem napi 2 verés...

Mi mindenen vagytok túl? Volt sperma vizsgálat, volt hormon kielemzés, átjárhatósági vizsgákat, minden? Mert ha minden valóban ok, akkor a te férjed nem is akar igazán gyereket, ha a cél érdekében se akar felhagyni a répacibálással, tudni illik, fogantatás hoz az két napi sperma tesz jót. Ezt nem mondta el nektek a kedves rokon nőgyógyász?

2018. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Biztosan, hogy akar, de lehet, hogy az érzéseknek nem tud parancsolni. Nem tudok férfibőrbe bújni, nem tudom Ő hogyan érez, lehet egyszerű megszokás ez, mint a dohányzás. De biztosan szeretné már, rengeteg fórumot olvas a babvárásról, meddőségről.
2018. okt. 15. 11:51
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Azt mondják, 2-3 nap kell, hogy újra "minőségi" spermái legyenek a férfinek. Ha naponta 2x könnyít magán, akkor akár ez is közrejátszhat, igen. Mit jelent az, hogy "akkor hanyagolja jobban"? Olyankor pár napig egyáltalán nem, vagy csak ritkábban?
2018. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
De bizony, napi két önkielégítés plusz szex is aznap, nem tesz jót a spermáknak minőségileg!
2018. okt. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
32%
Egyértelmű,hogy nem akar gyereket.
2018. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
71%

Lehet ez az oka, de nem biztos, hogy ez az. Attól függ, milyenek a katonái, de gondolom, ezt vizsgálták?

(Egyébként szerintem sem igazán a szeretet süt abból, hogy "egyik férfi sem különb a másiktól" és csak ezért nem akarsz elválni, de "egy nőt gyorsan meg lehet unni" és ezért nem mered "fegyelmezni".)

2018. okt. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
7%

"katonái"


Jézusom ...

2018. okt. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
19%

Izgalmas téma:))


1, NEM IGAZ, hogy egy férfinak egy hárem is kevés


2, NEM IGAZ, hogy egyik féri sem különb, mint a másik


3, NEM IGAZ, hogy minden nőt meg lehet unni


1. valóban nem igaz az összesre, csak általában 70-80%-ra

2. ez sem igaz, csak döntő többségben

3. egy férfi maximum 1 évig nem unja meg ugyanazt a nőt. Szeretni fogja és becsülni (már amelyik), de nem igaz, hogy nem unja meg.


Amiket te ecsetelsz az nagyjából az álomvilág, kedves 65%-os. A férfiaknak amíg áll a farkuk csak azzal tudnak gondolkozni, 50 év felett már változnak a dolgok. Nekem nem kétség, hogy szereted ezt az embert, itt nem is ez a kérdés. Mivel 3. munkahelyen dolgozom, és 70%-ban férfiak dolgozunk érdekességképp elmesélném, hogy a legszerényebbek voltak a legnagyobb kujonok. Akikről nem is gondoltad volna, hogy képes egyáltalán másik nőre gondolni. Sajnos a nő szépsége oly annyira erős bennünk férfiakban, hogy egy új, és ne adj isten szebb nő, mint az otthoni, minimum elfantáziálásra késztet.

Válaszolva a kérdésre, sajnos lehet csak ennyi az ok. Ha oly ennyire intenzív a vágya, akkor mindenképp szerintem 5-6 napi adagot kellene "tartania".

2018. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!