Ezért nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap hideg zuhanyként fogadott egy olyan hír, amit talán a lelkem mélyén tudtam eddig is. A férjem spontán bevallotta, hogy neki szüksége van 2 maszturbációra naponta. Ezt akkor hanyagolja jobban, amikor peteérés van. Tudom, hogy egy férfinak egy hárem is kevés. Lehetséges, hogy csak ennyi az indok, és képtelen annyi és olyan minőségű anyag termelődni, mint ami kell a fogantatáshoz? Nem akarok elválni, egyik férfi sem különb a másiktól, és tudom egy nőt gyorsan meg lehet unni, de érdemes lenne fegyelmezni? 11 éve vagyunk együtt, lassan 3 éve próbálkozunk összehozni gyerekeket a férjemmel. Túl vagyunk sok mindenen, mivel a családban van nőgyógyász talán több mindent megnéztek mindkettőnknél, mint általában egy meddő párnál.

#baba #babavárás #meddőség #meddőség okai
2018. okt. 15. 11:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

15 vagyok

Te komolyan azt hiszed h nem lehetne más elfoglaltságot találni? Ez durva bocs... Te mit csinálsz ha otthon vagy? Masztizok?


Szerintem altatod magad drágám

2018. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos azt kell hogy mondjam befolyásolja. Nincs ideje a spermiumoknak "kifejlődni" hogy így mondjam. Mint előttem is leírták már, leaglább 2-3 nap kell a megfelelő minőségű spermium éréséhez. s minőség alatt értem a mennyiség mellett, a mozgékonyságot, darabszámot, morfológiát.

Említetted, hogy volt már sperma vizsgálaton. Ott megkellett adni, hogy hány nap "szünet" volt, mert az az információ egy lényeges eleme az elemzés elkészítésének.

Ezt akár a leletein is megtudod nézni. De gondolom mielőtt mintát adott, 3-4 napig önmegtartóztatott. Ezért nem hihetsz az eredményének.

Legalább addig hagyjon fel ezzel a szokásával, amíg összejön a baba. jobb esetben csak az unalom miatt csinálja.

2018. okt. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 northplace ***** válasza:
81%

Én azt hiszem, hogy sok nő van hasonló helyzetben, csak nem beszélünk róla. Te egy hős vagy, hogy ezt ki merted írni/meg merted kérdezni. Nekem is az a véleményem, hogy a férfiak jóval hamarabb megunnak bennünket, és amíg a fürge ujjak vannak a stoppoló fán....., el kell fogadni.. Addig amíg nincs másik nő a láthatáron, aki ebben segít sem örömhír, de nem végzetes. Ha a szerelem elmúlik, és ez elmegy gyűlöletbe, akkor van baj.

Szerintem azonnali önmegtartóztatás kellene a férjednek, ki kellene bírnia, hogy legalább hetekig uralkodjon magán. A nagyon sűrű spermium igazán jótékonyan hat a babavárásra. Kolléganőmmel beszéltünk erről, most gyesen van, de mesélte, hogy amikor mindig kifolyt belőle, akkor eredménytelen hónapjuk volt. Volt több olyan aktusuk, amikor úgy érezte benne maradt, akkor sikerült. Lehet én vagyok a naív és persze mindenkinél más, de úgy gondolom, hogy ez akár hónapok után meghozhatja az eredményt. Nem tudom voltatok-e inszemináción, mert azt célzottan lövelik fel, ez most ellentmond mindennek, de érdemes lenne megpróbálnotok, amit most mondtam.

2018. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
az hogy sűrű, az semmit nem jelent.. attól még darabszámra lehet kevés
2018. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
"de érdemes lenne fegyelmezni?" Ez mi? Három kevés? Ugyanmár. Kinek van ennyi ideje? Ez már függőség
2018. okt. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát! Most, hogy én is már 15 napja az ő cégénél dolgozom szerintem nagyon szépen tartja magát. Úgy látszik vannak változások is, nem feszült, és mintha jobban is érezné magát. Jó volt megbeszélni ezeket, és felszínre kerültek dolgok. Valahol megértem Őt is, nagyon régóta vagyunk együtt, és az én kezdeményezésem egyenlő volt a nullával. Ha sikeres hónapunk lesz és ez volt a hiba nálunk, meg fogom ide írni!

Különösen szeretnék köszönetet mondani a 19., 20., 22. és 23. válaszadónak!

2018. okt. 23. 19:31
 27/27 anonim ***** válasza:
Helyzet azóta?
2018. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!