Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges mensi alatt ovuláció?

Lehetséges mensi alatt ovuláció?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam hogy létezhet olyan hogy egy cikluson belül nem reped meg a tüsző hanem az a következő ciklusban közvetlenül a mensi után reped meg.

Nekem most valamiért nagyob fura minden.Vasárnap jött meg.Tegnap (kedd) szúrkált a hasam alja. Olyasmi volt mint peteéréskor. Ma délelőtt csináltam ovulációs tesztet és pozitiv lett ez a 4.cnapom.Még pecsételek... Trimesztert szedek plusz E vitamint.

És most kezdtem el a Perui Maca negrat..

Valaki volt más hasonló szituban? Tapasztalatok? Vélemények?

Érdekel minden..mert igy még sosem voltam.

Jaaa és a hőm az elmúlt 3 napban stagnál 36.6


2018. okt. 17. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ma lehet ovulációd.Nem tudom,hogy mennyire zavarhat be,az amit elkezdtél szedni,ha egyáltalán nem valami kamu,de ha rövid ez a ciklusod,mondjuk 21 nap körüli,akkor nem olyan furcsa,hogy ennyire korán van ovud.
2018. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A ciklus 3 napján? Szerintem kizárt.

De egy orvos biztos pontosabbat tud mondani.

2018. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Nagyon kiváncsi vagyok. Ma a hőm is 2tizedet felment...ugyhogy még bármi lehet.

Ezt a korai ovulációt orvos honlapján is olvastam meg elvétve egy két cikket találbi erről. Elöző ciklus megnem repedt tüszője bármikor megrepedhet ha nem lökődött ki..

Attól függetlenül 8.cnaptól ujra tesztelek. 10.11.cnapon szokott potitiv lenni amugy es akkor van folyásom is..

2018. okt. 18. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Rendes mensid volt?

Nem lehet hogy terhes vagy? Akkor szokott az ovu teszt pozitívat mutatni a ciklus végén, egyfajta jósló tesztnek is szokták használni.

2018. okt. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csináltam terhességi tesztet is de negativ lett. Csak a reagens helye látszott... nem gondolnám hogy az lennék mert mikor megjött le esett a hőm is! Igaz nem volt olyan sok a mensim se mint szokott lenni... de nem érzem hogy terhes lennék.
2018. okt. 18. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!