Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nem kéne uh vizsgálat, ha...

Nem kéne uh vizsgálat, ha clostilbegytet szedek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 29. 09:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
Elég sok nőknek nincs uh követés, gondolom akkor az összes orvos hibázik aki így tesz. Valaki már a kérdező hormoneredményét akarja itt kiértékelni :D mintha ő orvos lenne...na mindegy.
2018. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Felír a nőnek a doki egy erős, hormontartalmú gyógyszert, ami peteérést generál, és tudja, hogy lehet olyan mellékhatása, hogy túlstimulálja a nőt, jó nagy cisztái lesznek a túl sok meg nem repedt petesejttől. Igen, rohadt nagy hiba, ha nem követi ultrahanggal, merthogy nem lehet tudni előre semmiből, hogy ez kivel fog megtörténni, és kivel nem. Ezt nem én mondom, hanem 3 különböző nőgyógyász mondta nekem az én esetem után. Meg amúgy az adott orvos is elismerte, hogy ez hiba volt.
2018. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
90%
*meg nem repedt tüszőtől, bocsánat.
2018. okt. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Eddig bíztam benne, de szeretnem azért megkerdezni tőle hogy mégis miért nem követi legalább 2 ultrahang alkalmával.

Hiszen egy veszélyes hormontabletta.. És nem félek megkerdezni majd azt sem, amit már most szeretnék.. Hogy mégis hogy érezné magát ha túlstimulal a gyógyszer és veszélyes állapotba kerülök?!

2018. okt. 29. 13:59
 15/22 A kérdező kommentje:

9

Minden fele szemrebbenes nélkül írom, IGEN! mert lehet, hogy idegenek, de átmentek azon, ami felé én haladok..

Hibázott már velem 1x egy orvos..

2018. okt. 29. 14:01
 16/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem diagnosztizápni akarom, de az látszana belőle érdemes e egy endokrinológust felkeresnie.
2018. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%

Ez a gyógyszer nem játék, vannak kockázatai is. Nem értem miért biztatnak itt egyesek arra, hogy hallgass az orvosodra, amikor még a betegtájékoztatón is ez áll:


"A Clotilbegyt kezelés megkezdés előtt beszélje meg orvosával az alábbi kockázati tényezőket:

- A kezelés hatására egyszerre többes terhesség is bekövetkezhet.

- Méhenkívüli terhesség magasabb kockázata.

- Petefészek daganat fokozott rizikója.

- Petefészek hiperstimulációs szindróma (OHSS, a petefészek túlzott aktivációja).

- Látászavarok.


A kezelés esetleges mellékhatásai miatt a terápiát nőknél mindig gondos nőgyógyászati vizsgálat előzze meg. A Clostilbegyt szedése szigorúan szakorvosi javallatra ajánlott, állandó szakorvosi felügyelet mellett."


[link]

2018. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
90%
Kell!!!!! nekem nem nézték, így túlstimulálódott a petefészkem konkrétan. tele lett cisztákkal. Közép időben olyan fájdalmam volt, hogy rohantunk a sürgösségire. Életemben ennyire nem fájt a hasam!! ja és csak 1 havi adagot szedtem be.
2018. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%
Kellene. Én is most szedem, jövőhét kedden ultrahang. Hogy megnézzük mi is történt.
2018. okt. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%

En is szedem, es nekem hetfon lesz ultrahang.

Az elsonel nem kovette, csak kozepidoben, de hogy megrepedt e, azt nem, igy cisztam lett. Kiderult honapokkal kesobb, hogy csodaszep peteeresem van, de nem reped meg. Most keszulunk repesztovel is.

2018. okt. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!