Elment a magzat?

Figyelt kérdés
1 hete kèsik a menstruàciòm, több pozitiv tesztet csinaltam a menstruacio kimaradàsa elött is ès vègig mind halvàny pozitív volt. Ma reggel barna folyas ( olyan mint mielött megjön) ès egy negatív teszt. Ezek szerint ennyi volt? Ilyen gyorsan kiürül a hcg a szervezetböl?
2018. nov. 21. 06:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo!

A kerdesedre nem tudnam biztosra a valaszt!

De, en is ebben a helyzetben jarok, 13-14. dpo napon teszteltem nagyon halvany pozitivat, majd ismeteltem a 16. dpo napon mar az a nagyon halvany csik is szinte ott sem volt, majd masnap hajnalba megjott, de nagyon eros verzessel es hasfajassal. 2. napon tartok most. Sajnos most se sikerult a baba

ezek szerint. Mi 4 honapja probalkozunk.

En a helyedben varnek kicsit es ismetelnek meg egy teszttel biztos ami biztos, en is ezt fogom tenni.

2018. nov. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Biokémiai terhesség :( Nekem is volt.
2018. nov. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos van ilyen, nekem is volt már. :/ De a következő ciklusban terhes lettem és meg is maradt a baba. Ne keseredj el!

Azért ha nem erősödik a vérzés, esetleg ismételd meg holnap a tesztet, hátha.. Ha pozitív, irány a doki és ad gyógyszert.

2018. nov. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nekem is ad remenyt hogy kovetekezo honapban talan sikerul majd 😌
2018. nov. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mar erösebb a verzès... ez ennyi volt ùgy tünik! :(

Köszi a vàlaszokat

2018. nov. 21. 10:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán nincsen semmilyen magzat, ez kémiai terhesség, nem vetélés, nekem is volt, következő hónapban lettem terhes.
2018. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez kémiai terhesség. Itt nincs még szo magzatrol hisz be sem ágyazódott,csak megtermékenyült a petesejt.

Ez nem vetélés. Ilyen számos nőnél lehet van aki észre sem veszi csak hogy 1-2napot késik a menszesze.

Szoval ne keseredj el. Majd jön ha itt lesz az ideje.

2018. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most egy kicsit megkönnyebbültem ezeket olvasva, hogy volt néhányotoknak ilyen, nekem a legutóbbi mensimnél volt késés aztán erős hasfájós vérzés (holott, sose görcsölök olyankor).

Remélem nekünk is sikerül ebben a hónapban. És persze Nektek is!!:)

2018. nov. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En vagyok az 1. valaszolo, tegnap teszteltem meg egy utolsot a biztonsag kedveert, egyertelmuen negativ volt.

De uj honap uj remeny 😌.

Hatha karacsonyra megkapja mindenki azt amire mar nagyon vagyik.

2018. nov. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!