Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az amh értékekkel kapcsolatba...

Az amh értékekkel kapcsolatba szeretnék információt! Mitől számít magasnak? Van aki leírná tapasztalatát?

Figyelt kérdés

2018. dec. 3. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Életkor függően változnak az értékek
2018. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
26 évesen 8.5 ng/ml lett az eredményem
2018. dec. 3. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:

A normál az kb. 1,1-4 között van. Ha efelett van, az igazából nem baj, csak azt jelenti, hogy valószínűleg fokozott válaszkészséged van ovuláció indukciós gyógyszerekre, azaz stimulációnál marha óvatosnak kell lenni, hogy ne legyen hiperstimulációd.

1 alatt nehezebb ovulációt kiváltani, 0,5 alatt csak lombik jön szóba, 0,1 alatt meg esélytelen az egész.

2018. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értelek , köszönöm a válaszod !

Ebben a hónapban kezdemém a clostibegytet mert szabálytalan a ciklusom kb 45 napos!

A dokihoz csak fél év múlva kell visszamennem ha addig nem jön össze a baba.

2018. dec. 4. 05:22
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem azt mondta a doki, hogy 0,3 alatt és 3 felett nem örülünk neki. Közel 7 lett az eredményem, miközben túl vagyok számtalan ovu-indukciós kezelésen úgy, hogy még csak domináns tüszőm sem volt sosem :/
2018. dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint felesleges clostibegytet szednem ?

Pedig azt momdta a dokim , hogy most nincsenek cisztáim

2018. dec. 4. 11:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy felesleges. Van egy clostis kisiskolásom ;) Viszont azóta már vagy 15 ciklust végigtoltam vele eredmény nélkül.
2018. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy magas amh érték utalhat pcosre, ezért pl clistys ciklust is csak ultrahangos cikluskovetess érdemes csinálni, uj ciklust is csak uh ellenőrzés után szabad kezdeni, mert hajlamosít cisztasodasra
2018. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha magas, akkor óvatosan kell stimulálni, nehogy túlstimuláljanak. Ez vnatkozik inszeminációra, lombikra egyatánt. Ha clostilt kaptál, akkor is járnod kell ultraangra, hogy nézzék a gyógyzser hatását.
2018. dec. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Engem a doki sajnos nem rendelt vissza UH követésre :( nem értem miért
2018. dec. 4. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!