Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet beágyazódási vérzés?

Lehet beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
Ciklusom 20. napján vagyok. 27-28 naposak a ciklusaim. Ma a wc papíron kis vérzésem volt. Akinek volt esetleg beagyazodasi vérzése leírná mettől meddig volt?! És hanyadik ciklus napon reális ez?!
2019. jan. 12. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyira ritka az ilyen jelenség, hogy nem túl sok mindenkinél fordul elő. Egyébként teljesen reális ha a 20. nap körül jelentkezik a "vérzés", de beágyazódás esetén ezt nem úgy kell elképzelni, mint a barnázást vagy a rendes vérzést. 1x, max 2x észreveszed, hogy valami kis pötty van a bugyidban, vagy a papíron és ennyi. Ha ennél több van akkor az már inkább mást jelez.

Drukkolok!

2019. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
En ismeretsegembe senkinek nem volt ez a bizonyos beagyazodasi verzese. Eleg ritka...
2019. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki még olvasná, azért megírom! Kb 20-26 ciklus napig mindennap gyengén vereztem , és a nem várt napján pozitívat teszteltem! 🤗 azóta persze vér nincs!
2019. jan. 24. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!