MTHFR genmutacio eseten segitett az Aspirin protect?

Figyelt kérdés
2019. febr. 3. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az kevés olyankor állítólag. Vérhigítót szoktak adni.
2019. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attol fugg, melyik formaja, nem mindegyiknel kell verhigito.
2019. febr. 3. 13:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mthfr A1298C van.

Neked a masik?

Annal kell inkabb a verhigito, a C677T mutacional.

Nekem nincs ilyen veralvadasi zavarom ammutacio ellenere, tobbszor megneztek, sot, konkretan von willebrand szindromam van, verzekenyseg, de nem durva.

4x veteltem, aspirin protect mellett is ketszer, semmit sem segitett, de sejtettuk is, hogy nem fog, hiszen nincs olyan jellegu problemam.

Erosebb verhigitot nem kaphattam a verzekenyseg miatt.


Vegul 5. nekifutasra sikerult, mar 3 honapos a babam.

A teherbeeses elott majd fel evvel kezdtem el biologiailag aktiv formaju b vitaminokat szedni (folat, p5p, methylcobalamin, stb). Elotte is volt mar egy terhesseg, aminel szedtem, de valoszinuleg nem eleget, csak a teherbeeses elott kezdtem el kozvetlenul.

Szoval legutobb joval hamarabb elkezdtem, vegig szedtem terhesen is kerultem a sima folsavat ahogy lehetett.

Teljesen problemamentes terhessegbol szuletett egy makk egeszseges babam.

Ha neked is ez van, akkor erdemes megprobalni.


Ha a masik, akkor valoban szurni kell a verhigitot, valoszinuleg ahhoz az aspirin keves lenne.

2019. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!