Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már nem tudom mit csináljak....

Már nem tudom mit csináljak. Neked mi segített pozitívabban látni?

Figyelt kérdés

Most már 15 hónapja, hogy próbálkozunk. A létező összes kivizsgálás megvolt. Volt laparoszkópia. Minden tökéletes nálam is és a páromnál is. Azt érzem ebbe fogok beleőrülni. Abba, hogy állandó miértek minden “megjövegelkor”... Ma ismét megjött. Azt érzem minden alkalommal, hogy egy kicsit belehalok.

Nem mondják azt, hogy kicsi hormon gond de gyógyszerrel rendbe tesszük és jöhet a baba. Nincs az hogy elvoltam záródva, de átjárhatóvátettek és sikerülni fog.

Nincs az ég világon semmi kapaszkodó. Most épp kezem a clostit.... nem fűzök hozzá semmi jót. Tankönyvi a menzeszem. Érzem az ovulációt és a teszt mindog mutatja. Az uh követésen is minden jó volt!

Gondolkodtam, hogy elkezdek diétázni (nem vagyok túlsúlyos) de lehet ha full egészségesen eszek befolyásol bármit is? Vagy ha elkezdek edzeni segít? Netán írassak étrendet? Szedjek valami neten híressé vált csodabogyót? Most a closti mellett jön újabb 3 hónap várakozás.

Nem tudom mit csináljak még.

Volt fél éve egy nagyon korai vetélésem a 4. Héten. 😢Ahogy teszteltem pozitívat, 2 napjára vérezni kezdtem. Egyszer már majdnem sikerült.

Lehet egy pszichológus segítene pozitívabban látni?

Csodálatos életem van.... ❤️😢

Ki jár/járt így?


2019. febr. 13. 18:03
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
D vitamint néztek nalatok?
2019. febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:

Az nem volt a vizsgálatok között.

Amit szedünk 1500 mg os C vitamint abban van D3, de nem tudom eleg dő e a mennyiség.

Páromnak rendeltem Valefort hogy mégjobban felturbozzuk a dolgokat azt 2. hónapja szedi....

Érdemes lenne külön D vitamint szednünk?

Valamint az Inofolicot javasolta a dokim azt most rendelem meg.

Trimeszter vitamint is néztem de ennyi mindent nem akarok szedni.

A closti+inofolic nem használ akkor megpróbálom a trimesztert 🙁

2019. febr. 13. 18:12
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremék ugyanebben a cipőben jártak, a kulcs a D-vitamin volt. Két és fél év próbálkozások és kivizsgálások sorozatával telt, minden ahogy a nagykönyvben van írva, egyiküknél sem volt gond. Soha senki nem nézte a D-vitamin szintjüket egészen addig, amíg egy új háziorvoshoz nem kerültek ideiglenesen helyettesítés miatt. Persze bődületesen alacsony volt. GAL D-vitamin cseppekből szedett 6 cseppet minden nap. Második hónapban összejött a baba. Mi évek óta szedünk D-vitamint, persze nem tudom hogy emiatt-e, de nekünk elsőre összejött. Nem csodaszer, nem szabad vakon bízni, de egy próbát megér! A D-vitamin méltatlanul alulhangsúlyozott manapság, bár annál fontosabb lenne.
2019. febr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:

Szia.

Szedj D vitamint. Azzal csak jót teszel.

Én 2000NE-set szedek, napi 1 tabletta. Plusz E vitamint az vastagitja a nyálkahártyát, segiti a beágyazódást. És én DM ben veszem az A-Z Mama vitamint. Jobb mint a Trimeszter és 2havi adag van benne. Igy is csak 1000 Ft.

Én tavaly a clostival estem teherbe de sajnos 7.héten vége lett.

Most is szedtem2hónapig. Most a 2.hónap úgy néz ki sikerült mert pozit teszteltem.


Szerintwm kicsit legyél pozitiv és ne ird le igy magad!

Ne legyél negativ, rossz kedvű, depressziós, ne idegeskedj mert az is nagyban befolyásolja hogy nem sikerül!

Kitartás!

Megy a drukk!

2019. febr. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek! Mindenkepp megpróbálom a D vitamint! Én is dm-es vitamint szedek és E vitamint. Igazából ennyit. Most megpróbálom closti alatt az inofolicot. Nem olcsó, de olcsóbb mint a lombik... :(

Amúgy viklusok közben annyira próbálok pozitívabb lenni, de mikor megjön akkor pufffff 1-2 hétig zombi vagyok és 200 zsepi elfogy. Sajnos akaratlanul is okolom magamat ilyenkor. És kérdezgetem magamtól, hogy miért pont mi velünk történik ez. :(

Elkezdtem jógázni, hátha segít kicsit is akár lelkileg akár testileg.


Köszönöm a drukkot! :)

2019. febr. 13. 19:56
 6/39 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Előbb nézessétek meg vérből ,hogy áll a D vitamin szintetek, mert az zsírban oldódik és abból lehet ,,túl sokat" szedni ami káros, de a D vitaminhiány áll jó pár estben a sikertelenség mögött.
2019. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Inzulinrezisztanciára vizsgáltak?
2019. febr. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Hát sok vérvizsgálatom volt. Konkrétan ezt a vizsgálatot nem mondta a doki.

Szerintem nem.

Nincs semmikyen intoleranciám. Nem vagyok sem glutén sem laktóz érzékeny.

Ennek van valamilyen tünete?

Magán laborban eltudom végeztetni de vajon kiértékelik-e. 😕

2019. febr. 13. 20:41
 9/39 anonim ***** válasza:
Nekem két év után úgy jött össue, hogy aktus után ágyban maradtam reggelig és kipárnáztam a fenekem egy fél órára.
2019. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Mi 2 eve varjuk a tesot. Elmaradt az ovum, clostival tobbet erlel, de tuszoim voltak eddig is, de repesztovel repeszt. Ott vagyok, ahol a part szakad, mert hiaba tudom, repedesem marad el, nem tudjuk a miertjet. :( Inszemre megyunk, de kezdek elfaradni. Ha nem sikerul az inszem, elkezdek aviva tornazni, es felkeresek egy termeszetgyogyaszt. Ez a tervem. :)
2019. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!