Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Már nem tudom mit csináljak....

Már nem tudom mit csináljak. Neked mi segített pozitívabban látni?

Figyelt kérdés

Most már 15 hónapja, hogy próbálkozunk. A létező összes kivizsgálás megvolt. Volt laparoszkópia. Minden tökéletes nálam is és a páromnál is. Azt érzem ebbe fogok beleőrülni. Abba, hogy állandó miértek minden “megjövegelkor”... Ma ismét megjött. Azt érzem minden alkalommal, hogy egy kicsit belehalok.

Nem mondják azt, hogy kicsi hormon gond de gyógyszerrel rendbe tesszük és jöhet a baba. Nincs az hogy elvoltam záródva, de átjárhatóvátettek és sikerülni fog.

Nincs az ég világon semmi kapaszkodó. Most épp kezem a clostit.... nem fűzök hozzá semmi jót. Tankönyvi a menzeszem. Érzem az ovulációt és a teszt mindog mutatja. Az uh követésen is minden jó volt!

Gondolkodtam, hogy elkezdek diétázni (nem vagyok túlsúlyos) de lehet ha full egészségesen eszek befolyásol bármit is? Vagy ha elkezdek edzeni segít? Netán írassak étrendet? Szedjek valami neten híressé vált csodabogyót? Most a closti mellett jön újabb 3 hónap várakozás.

Nem tudom mit csináljak még.

Volt fél éve egy nagyon korai vetélésem a 4. Héten. 😢Ahogy teszteltem pozitívat, 2 napjára vérezni kezdtem. Egyszer már majdnem sikerült.

Lehet egy pszichológus segítene pozitívabban látni?

Csodálatos életem van.... ❤️😢

Ki jár/járt így?


2019. febr. 13. 18:03
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Ezek szerint én vagyok a legidiótább tanácsadó... Eszem ágában sem volt bántani senkit, és mint írtam, saját tapasztalat. Nekem végül 38 évesen jött össze a baba... Remélem mindenkinek sikerül, aki szeretne, de nekem 2 vetélés és műtéti befejezés után egy nagyon tapasztalt doki mondta ezeket. Bejött. Én csak azt mondtam, hogy egy próbát megér. Sok sikert mindenkinek.
2019. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
Tudnak segíteni az eredményeitek alapján, és 1éven/6hónapon belül minden eredményt elfogadnak. Endrokrinológust nehéz találni,sokat kell rájuk várni. Azt hogy a meddőségi centrumba mennyit kell várni konzultációra, az teljesen változó. Attól függ melyik intézet.
2019. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
Megvárom az inzulinrezisztencia eredményt aztán bejelentkezek a Kaáliba és meglátjuk mit mondanak. Egy beszélgetésért elég húzós a 18.000 Ft, de ez van, nincs mese :(
2019. febr. 15. 21:05
 24/39 anonim ***** válasza:

En javasoltam az inzulinrezisztanciat.

Mi tul vagyunk az elso lombikon, sajnos sikertelenul. A lombikig egesz jol viseltem, mert amint bejelentkeztunk a meddosegi kozpontba megvolt a cel, es tudtuk, hogy siker var a vegen. Aztan sikertelen lett a lombik, es ott kezdtem panikba esni. 7 megtermekenyitett petesejtbol, 1 darab 5 napos maradt, es az még halvany jelet sem mutatta annak, hogy megprobalt volna beagyazodni. Elvileg az osszes embrio kromoszomahibas volt. Az orvosunk semmi mas vizsgalatot nem kert, viszont mi csinaltatunk kromoszoma vizsgalatot (kariotipizálás), mert ha annal kijon, hogy gond van, folosleges a lombik.

2019. febr. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, legalább volt már pozitív teszted ebben a 15 hónapban. Ez adjon erőt, és bízz benne, hogy legközelebb rendben lesz minden. Nekem 12 hónap alatt sem sikerült, még egy pozitív teszt sem.
2019. febr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó szerintem a pozitív teszt gyermek nélkül sokkal rosszabb mint a negatív tesztek.16 hónap alatt 3x volt pozitív tesztem, 3x nagy öróm majd 3x pofára esés.😭Azóta sincs baba...
2019. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom! :( Nagyon félek a lombiktól...vagy is inkább a csalódástól! Sok erőt kívánok! Megpróbáljátok újra?


Amikor pozitív lett, azt hittem elájulok. Szerintem nem voltam annyira boldog soha sem. 2 napig tartott. Nagyon durván kikészültem és nem sírtam annyit szerintem soha egyhuzamban. Rettenetes érzés volt. És ezek után tényleg nem értem ott mi történt és azóta sem történt meg újra... :( Párom mellettem volt, de sajnos nem tudta úgy átérezni a dolgot mint én. nagyon szeret, de sajnos nem az a fajta... így nehezebb is volt talán. Ő mindig azt vallotta, hogy amíg nem hallja a szívhangot nem tudja úgy beleélni magát. Talán lehet jól is gondolja... :(

2019. febr. 18. 16:12
 28/39 anonim ***** válasza:
Megkönnyeztem pár kommentet :-/ Hihetetlen milyen sokan vagyunk sajnos akik ilyen problémákkal harcolnak. Nekünknk a párommal már a 17.ciklusunk zajlik (ő is követi velem együtt, mikor hol tartunk, teljesen penge már a témában egyem meg a szívét) de úgy érzem most is meg fog jönni. Nekünk az első aktív ciklusban összejött egy pozi teszt aztán a hatodik héten elment, azóta semmi. Volt egy kis gondom a prolaktinommal, de rendeződött. Most clostyt kezdek el szedni, ha megjön. Valaki nekem is megtaníthatná hogyan kell nem akarni egy olyan dolgot amit akarsz.. értitek..
2019. febr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Áhhhh.... ezt nem lehet így elengedi sajnos. Mindenhol babák, anyukák babakocsival, babáról beszélgetnek. A kozmetikusnál fekszek és meséli, hogy babája lesz a tesójának... tök csenben vagyok csak mosolygok. Azon agyalok, persze ez szuper dolog, csak ne beszéljünk róla...


Én is most kezdem majd a clostit. Neked van bármilyen arra utaló jel, hogy a peteéréssel van gond?


Kitartás mindenkinek! Sajnos rengetegen vagyunk! 🙁🙁🙁

2019. febr. 21. 19:57
 30/39 anonim ***** válasza:

Szia.

4.válaszoló vagyok.

Clostit szedtem énis ebben a ciklusban, annak ellenére is, hogy van peteérésem. A doki annyit mondott azért egy kicsit felturbozzuk, ezáltal több petesejt érhet meg. És hát nekem ez most sikeres volt lassan 2 hete késik, egyre eeősödő tesztekkel. Ma megyek orvoshoz. És nagyon félek, mert tavaly óta nagyon rossz emlékeket őrzök.

Én nem kívánok mást neked/nektek mint végtelen erőt és kitartást!

Hiszem hogy mindenki életébe eljön ez a csoda ez a boldogság!!

Az elengedést meg nem hiszem hogy könnyen menne.. Nekem is mindig ezt mondták, engedd el, ne görcsölj rá.. De sajnos ez nem igy megy.


Mindenkinek nagyon drukkolok!!

2019. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!