Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor lehet méhtükrözést...

Mikor lehet méhtükrözést végezni leghamarabb császármetszés után?

Figyelt kérdés
Van ebben tapasztalata itt valakinek? Nagyon ellentmondó válaszokat hallottam eddig orvosi irányból. Köszönöm előre is.

2019. febr. 15. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell?
2019. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene?
2019. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hónappal utána szerintem már bármikor. Annyi idő alatt biztosan begyógyul minden sebzés.

Nekem 6 hónappal utána laparoszkópos műtétem lesz, és pont azon a területen fognak operálni, ahol a császárt is végezték. Előbb is meg lehetne csinálni a császár miatt, csak a várólista miatt tolódik ki.

2019. febr. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A következő lombikprogramhoz kell. Az előző előtt is volt ilyen, ott egy polipot találtak, el is távolították. Szeretnénk elkezdeni a vizsgálatokat, hogyha bármi közbejön, bármilyen eredmény nem megfelelő, akkor ezeket orvosolni lehessen.
2019. febr. 16. 18:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség előtt volt, nem fognak újra kérni.
2019. febr. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, akkor a méhtükrözés során talált polipot eltávolították és most azt mondták még egy méhtükrözés kell, nincs-e újabb bármi odabent, ha van erre hajlamom...
2019. febr. 16. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!