Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek nem sikerült rögtön...

Akinek nem sikerült rögtön teherbe esni, sokat gondolt arra, hogy vajon miért nem "képes" rá?

Figyelt kérdés
Fél éve próbálkozunk, tudom hogy elvileg nem sok idő. Mégis annyira frusztráló, mivel még nincs gyerekünk, azon aggódok, mi van ha nem is lehet? Az ismeretségi körünkben sorba esnek teherbe a nők esküvő után és nem értem, mit csinálunk rosszul, hogy nekünk nem sikerül. Az eszemmel tudom, hogy ez butaság, de aki volt ilyen helyzetben, biztos megérti. Hogyan engedtétek ti el ezeket a gondolatokat?
2019. febr. 16. 11:08
1 2
 11/12 khniki ***** válasza:
Én is sokszor el voltam keseredve. Akkor sikerült, amikor azt mondtam, le van szarva, vegyünk januárra repjegyet Berlinbe. Pont úgy jött össze, hogy nem tudtam elutazni, de nem érdekelt. :) Amúgy hozzá tartozik még, hogy a fogantatás idején egy nagyon kellemes, pihenős, csak egymásra figyelős hetünk volt.
2019. febr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En pont ugyanebben a cipoben jarok amiben te.

Fel eve probalkozunk es hiaba mondja mindenki hogy jaj ez meg nem sok ido,azon gondolkozik az ember hogy mivan ha soha nem lehet?

En minden honapot egy kudarckent elek meg.

A ciklus elso feleben sikeresen elterelem mindig a gondolataim de felido utan ugy ravagyok porogve a temara hogy jaj most vajon sikerult-e, hogy szinte egyatalan nem tudom massal lekotni az agyam.

Irj privat uzenetet ha gondolod

2019. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!