Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan fogadjam el, hogy nem...

Hogyan fogadjam el, hogy nem jön a baba?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta nem sikerül a baba..tudom nem egyedül vagyok ezzel így, nem panaszkodom de tanácsot szeretnék kérni tőletek! Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy nekem nem sikerül és persze körülöttem mindenki pont most terhes. Sokszor tudom kontrollálni, hogy semmi baj majd nekünk is összejön...nem kell másokkal foglalkozni. De általában összeomlok miatta. Meglátom, értesülök róla és nagyon rossz érzésem van. Nem irigylem, mert más boldogsága az én életem nem befolyásolja, de akkor is nagyon rosszul érint és képes vagyok napokig magam alatt lenni. És generálom a sok negatív gondolatot. Segítsetek nekem kérlek, hogy ezt hogyan engedjem el...tudom agyban dől el és erősnek kell lenni, másképp kell kezelni a dolgokat de nem akar sikerülni. Mit tegyek, hogy ne így legyek?
2019. márc. 17. 20:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

En tobbszoros vetelo vagyok. A tavalyi evem ugy kezdodott, jogy januarban majdnem 10 heteseen missed ab-om volt(harmadik) amit muvileg fejezodott be. Utana irany a reprodukcios klinika(kulfoldon elek) atestunk minden kivizsgalason, de semmit nem talaltak, mindketten egeszsegesek vagyunk. Majusban ismet terhes maradtam, de egy het kesessel megjott, ez volt az elso kemiaim. Oktoberben ismet pozitivat teszteltem de ez is elment kb 6 het korul(masodik kemiai terhesseg)

December kozepen elkezdtunk a ferjemmel egyutt, D es C vitamint szedni, cinket, szelent es omega 3at. Mindegyiket kulon kulon, nem valami multivitamin vackot szedtunk. Most nem tudom hogy ennek koszonhetoen-e de most megint terhes vagyok.

Amugy en is sokat hallottam hogy ne gorcsolj ra a dologra mert akkor nem sikerul, stb, de ez hulyeseg. Itt egy orvostol sem hallasz ilyet mert egy nagy baromsag. Nem tud az ember lanya nem ragorcsolni mikor mar az egesz elete e korul forog es mindennel jobban vagyik egy gyerekre. Az hogy valamire gorcsosen vagysz, akarod az nem egyenlo azzal mint aki stresszes eletmodott el es azert nem jon ossze a baba.

Most ismet terhes vagyok es bizom, hogy nem lesz baj.

7hkm

2019. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kivanom hogy minel hamarabb sikeruljon nektek is a baba!

11es voltam

2019. márc. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont ezért nem merem elmondani a meddő barátnőmnek hogy terhes vagyok. Tudom előbb utóbb megtudja de bele se merek gondolni mit érezhet szegény. Most már tudom. Azt, mint te... :(
2019. márc. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a bíztatást is!
2019. márc. 20. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!