Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminációsokhoz szól a...

Inszeminációsokhoz szól a kérdésem? Sógornőméknél már vagy 5 éve nem sikerül a baba. Most volt az első inszeminációja.

Figyelt kérdés
Pajzsmirigyes meg IR-es is. Most az eredményei jók lassan már 2 éve. 5 probálkozás van az inszeminációbol utána jönne a lombik.De a bátyám már nem bírja idegekkel,mindig ez miatt van kettőjük közt a veszekedés.:( Mondta,hogyha nem sikerül ez vagy a második akkor elvál...Egyrészt megértem, egyreszt meg nem... Szerintetek van remeny? Kinek sikerult hamar?

2019. márc. 22. 12:11
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Hát akkor is hazudni évekig egy ilyet???? ne mondja nekem senki,hogy azért,hogy "ne okozzon" fájdalmat.. valami másért.. de ezt én nem tudom....
2019. márc. 24. 17:31
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad, hogy két éve jók az eredményei...akkor nem ezért nem jön a baba.

Azt nem értem, hogy miért nem kérdezitek meg a sógornőt, hogy miért nem mondta el. A titkolózásnak mindig oka van. Ki tudja a bátyád hogy reagált volna elsőre. (most már bármit lehet mondani...)


Azért az is megérne egy misét, hogyha tesód tudja az elejétől fogva, hogy nehezített pályás a babaprojekt, akkor vajon hozzáment volna-e?

2019. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Hát a bátyám tuti nem vette volnA el..de ezt a lány nem gondolhatta volna,mert a bátyám nem mutatja ki ezt.vagyis régen nem mutatta volna ki...
2019. márc. 27. 21:27
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez számomra mindent elmond a bátyádról. EQ dupla nulla. Ha tudja az elejétől, hogy nehezített pályás a teherbe esés, akkor el se veszi.... Én nem értem az ilyen férfiakat. És természetes, hogy véded, mert a bátyád. De belegondolsz ebbe, mint nő?
2019. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%
11# most durva leszek, de akkora idióta vagy a tesóddal együtt, hogy nem igaz... Nem fogod fel, hogy mi a probléma?? Megérted a tesód blabla.... De könyörgöm a tesód már feladta ezt a kapcsolatot (az egy dolog hogy (szerinted) joggal... De ha sikerül a gyerek vele marad??? Szerinted ennek mi értelme?? Én egy normális párkapcsolatot kívánnèk a tesómnak/gyerekeknek. De úgyse érted úgy látszik...
2019. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Na jó 23# ezzel mindent elmondtál, nincs több kérdésem... Tapló banda, te is csak itt okoskodsz...
2019. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

"mert a bátyám nem mutatja ki"

Igazából akkor nem értem, hogy mi a gondod a sógornőd hazugságával. Mindketten hazudtak a másiknak, mert lefogadom soha nem mondta neki a tesód, hogy szereti, DE! csak bizonyos feltételekkel (mondjuk, hogy legyen elég hogy ránéz és terhes lesz).

Az egyik tizenkilenc, a másik egy híján húsz.

2019. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Nem sikerült az első inszem. Még van 3
2019. ápr. 6. 11:20
 29/40 anonim ***** válasza:
Az megvan, hogy az inszemek sikerességi rátája 12-15%?
2019. ápr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatba ne is jöjjön baba..
2019. ápr. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!