Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszeminációm volt ma...

Első inszeminációm volt ma szerintetek bízhatok a sikerben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pm alulműködésem van és prolaktin gond is. Gyógyszerekkel helyreállították. A férjem spermaképe sem volt a legjobb. Kíváncsi lennék hasonló gondokkal sikerült e valakinek az inszemináció vagy ne is reménykedjek.
2019. ápr. 23. 13:11
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/640 A kérdező kommentje:

Az ultro nálam is 3*2 de azon kívül letrox, bromociptrin (ezek a rossz hormoneredmények miatt) e vitamin3*1, aspirin protect, magneroth 3*1, inofolic 2*1 medrol, kálium


Van külön gyógyszeradagolóm egy hétre előre mert nem tudnám követni

2019. ápr. 30. 18:11
 92/640 A kérdező kommentje:
Neked akinek szerdán volt az inszemináció hányadik?
2019. ápr. 30. 18:12
 93/640 anonim ***** válasza:

Agi vagyok, bocsi, rajottem, hogy nem mondtam :)

Nekem ez volt a masodik, egy nappal utanad. Kedden 1kor adtak be a repesztot es szerdan 2kor volt az inszem. Masoknal 36orat varnak, nekem 24volt.

4 erett tuszom volt es a ferjem anyaga is merfoldekkel jobb volt, mint eddig ugyanis most jart le a 3havi Profertil adag, ugyhogy a doki azt mondta "nagyon bizakodo vagyok".

Aztan jott a remalom, hogy belazasodtam, akkor le is mondtunk a sikerrol. Azota meg csak a bizonytalansagban orlodunk, mert fogalmunk sincs, hogy mi okozza a lazat (az elso utan is volt, de akkor meg hitegettuk magunkat, hogy csak veletlen egybeeses). Azon kivul, hogy nem mostak meg rendesen az anyagot senki nem tudott semmilyen magyarazatot adni.

2019. ápr. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/640 A kérdező kommentje:

Szia kedves Àgi 😊


Szóval ez a láz nagyon érdekes hogy ennyire nem foglalkoznak vele pedig nekem a papíron amit inszemináció után adtak világosan rá van írva hogy láz esetén (egyéb más is van felsorolva) rögtön jelentkezzek a legközelebbi nőgyógyászati ambulancián azonnal!


Én is készülök lélekben a másodikra amúgy....nem vagyok pesszimista de a helyzetemből kiindulva nem bízok az első sikerében.


NAGYON szeretném hogy sikerüljön de nemtudom hogy lesz. Két tüszőm volt csak abból is csak az egyik indult meg a tüszőrepesztőtől mert a beavatkozáskor már csak az egyik volt ott.

Szóval nem tudom mi lesz....de remélem van odabent valaki....és szeretné hogy az anyukája legyek ❤

2019. ápr. 30. 18:36
 95/640 A kérdező kommentje:
Ja Ti hová jártok Àgi? Azt láttam hogy magán dokihoz de valamelyik meddőségi intézményen belül? Vagy külön egy magán doki?
2019. ápr. 30. 18:52
 96/640 anonim ***** válasza:

Hát szép esetét!


Én 3000-es D vitamint, Elevitet és Progesterone Exeltis (2x1) tabit szedek, de nekem a hormonképem tökéletes volt.


Azt nem mondták nekünk, hogy láz előfordulhat, az ambuláns lapra sem írták, de azt hangsúlyozták, hogy bármi szokatlant tapasztalok, azonnal orvos, vagy ők, vagy a legközelebbi.


Azon gondolkodtam, a beavatkozás során mi történhet, ami kiválthat lázat. Az eszközöket előtted bontják ki (gondolom én, nálatok is így volt), tehát az teljesen steril és mindenkin van kesztyű. Egyedüli plusz anyag lehet, amivel érintkezel, az a spermadúsításhoz használt vivőtápanyag, amit bárhogyan is keresek a neten, nem találom, pontosan miből van, milyen kémiai összetételű, szélsőséges esetben okozhat-e reakciót vagy irritációt. Nem elképzelhetetlen, hogy ez is olyan 1 milliár az 1-hez, ezért nemis foglalkoznak az előfordulásával. Esetleg, sok nő, aki eljut az inszemig, nem jelzi a lázat, mert fél, esetleg hónapokat kell kihagyni a következő inszemig, a babáért pedig kockáztatja a testi épségét is.


Hú, lehet, hogy nem vagyok ma túl összeszedett (most meg az én hasam fáj), remélem követhető a logikám...

2019. ápr. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/640 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elunk ezert mentunk maganintezmenybe, a G1be jarunk. Csalodott vagyok amiert nem vettek komolyan. Az tortent,hogy az elso utan irtam, hogy belazasodtam, pont jott a hetvege es repultunk vissza. Azt valaszolta mivel mar nem vagyunk ott semmit sem tud tenni. Szoval ez nyilvan ertheto volt. Ami a problemam az az, hogy most szoltam szerdan, hogy lazas vagyok es csak hetvegen jovunk el szoval visszamenjek? Azt valaszolta nem kell, vegyek be Panadolt....
2019. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/640 anonim ***** válasza:
Ági! Neked tényleg a kórházba adták be a repesztőt? Érdekes. Mi megkaptuk a receptet, a doki elmutogatta a férjemnek kb. hogy kell, majd kiváltottuk. Hasba kellett beadni, de a férjem nevettetett, a hasam rázkódott, ezért menekültem, Ő meg fecskendővel kergetett a lakásban. Persze ettől még jobban visítottam, a gyerkőc meg felkelt. Kénytelen voltam összeszedni magam és nem röhögni, miközben a 10 éves lányom fogja a kezem, önti belém a lelket, hogy ne féljek, csak egy kis csípés, ügyes vagyok, ha kérek, utána kapok csokit...
2019. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/640 A kérdező kommentje:

Nekem teljesen követhető..

Én is erre gondoltam hogy az eszközök sterilek nekem is ott bántották ki a dolgokat...


A D vitamint és a terhes vitamint kihagytam


Nekem a D vitamint nagyon nehezen veszi fel a szervezetem már 20 ezres kiszerelést is szedtem mert egyszerűen a béka feneke alatt volt most is csak éppen a minimum fölött van...

Nagyon görcsölsz? Milyen jellegű fájdalom?

2019. ápr. 30. 19:55
 100/640 anonim ***** válasza:

Jaj, ez nagyon cuki! :)

Nekem a maganklinikan adtak be es 10ezret kertek erte ami hallottam kb a duplaja.. annyira ossze vagyok torve most, mert nagyon lehuzva erzem magunkat..

Ez egy kevesbe ismert klinika es amikor hivtam a Kaalit csak honapokkal kesobbre volt idopontjuk, de mar tudom, inkabb varnunk kellett volna, viszont gondolom ti is megkeritek varakozni ilyenkor a legnehezebb dolog.

2019. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!