Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszeminációm volt ma...

Első inszeminációm volt ma szerintetek bízhatok a sikerben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pm alulműködésem van és prolaktin gond is. Gyógyszerekkel helyreállították. A férjem spermaképe sem volt a legjobb. Kíváncsi lennék hasonló gondokkal sikerült e valakinek az inszemináció vagy ne is reménykedjek.
2019. ápr. 23. 13:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/640 A kérdező kommentje:
Ja! És szólj én szívesen megyek távol a várostól 😁😁
2019. ápr. 29. 02:36
 52/640 anonim ***** válasza:

Te mit csinálsz hajnalban? Nem tudsz aludni? Vagy munka miatt kell felkelned?


A papagájaid igen jó fejek lehetnek, hogy tereled vissza őket a kalitkába, kajával?


Én fiút szeretnék, akinek én lennék a világ közepe, mert az egyes számú utód nagyon önálló és különleges kapcsolata van a férjemmel... Ezen okból a férjem megint lányt vár, a családnak meg tökre mindegy, csak legyen már.


Hát az ölebeket mi sem szeretjük, van egy talált keverék (megállapíthatatlan, h miből lehet, talán róka és sakál), egy labrador retriver (szintén befogadott) és egy 60 kg-os törzskönyves moszkvai őrkutya. Hát, nem esznek keveset, cserébe nagyon jófejek, szófogadóak. Az előszobába bejöhetnek éjszakára plusz télen, "nehogy megfagyjanak a -2 fokban"!

2019. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/640 A kérdező kommentje:

Ha kiengedem őket lezárom a kalitkát és este már éhesek így bemennek 😊


A férjemet vittem hajnalban a kamionhoz azért voltam ébren 😊


Már két napja hasfájással ébredek nem túl kellemes ma napközben is érzem tompán nem jó.

Nemtudom ez jelent e valamit vagy csak ez a sok bogyó csinálja...


Te hogy érzed magad? 😊

2019. ápr. 29. 09:30
 54/640 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy reggel nem bírtam ki, ellőttem az utolsó tesztemet, persze negatív, de tudom, hogy még nagyon korai. Kicsit bújtam a fórumokat az elmúlt napkban, ezért reggelente megmérem a hőmet is (tudom, hogy egész ciklusban kellene mérni, hogy pontos legyen). Péntek óta 37.1 és 37 között mozog, vagyis, ha hihetek a "görbeszakértőknek", akkor egy-két napon belül még nem fog megjönni.


Egyébként kissé tanácstalan vagyok a ciklusomat illetően, ma vagyok a ciklus 25. napján, ilyenkor már menstruálni szoktam, de az ovutesztek alapján ez még csak a 10-11. dpo van ma. A luteális fázis átlagban 14 nap, de mivel eddig sose néztem, lehet, h nekem rövidebb vagy éppen hosszabb. Vagy most sem tudom meg, mert bezavar a plusz progeszteron... Hát, akármi lesz is, legkésőbb péntekre "végzek" a hivatalos ciklussal, akárhogy is számolom. Már a mellem sem feszül, tüneteim nincsenek, mondjuk nekem menstruáció előtt sem szoktak lenni, max 1-2 órával érzem, hogy feszül a méhem.


Te jól vagy? A tüneteid erősödtek vagy elmúltak?


A férjed meddig lesz távol? Ezzel a derékkal nem kényelmetlen neki vezetni? Ilyenkor hétköznapokon egyedül vagy este? Még jó, hogy a papagájok elszórakoztatnak.


Ja, sógornőmék 3 db 40-50 kg-os kutyát tartanak egy 40 m2-es lakásban a 8. emeleten. Szerintem sem egészséges, de pár éve költöztek vidékről, a kutyákhoz meg ragaszkodtak (náluk nem lehet baba). Kíváncsi lennék, hogy bírják a szomszédok!

2019. ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/640 anonim ***** válasza:
Pont kerültük egymást.... :)
2019. ápr. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/640 A kérdező kommentje:

Az esetek 90%-ában hétvégén már hazajön pénteken de most úgy tűnik kint hétvége lesz az ünnep miatt mivel egy nap állnia kell. Nagyon hiányzik de egyébként én elvagyok egyedül persze kényszerből de nem vagyok társaság függő 😊 van hogy rosszabbul tűröm főleg most hogy itthon volt szabadságon.

Rossz neki így melózni de sajnos van hitel amit fizetni kell és azt másból nem tudjuk fizetni. Muszájból csinálja a kamionozást...én is voltam vele már párszor nekem nagy élmény volt szeretek vele menni 😁😁 ő mindig azt mondja biztos unatkozom de nem igaz én nagyon élvezem 😊



Ami a ciklusomat illeti mivel alapból 24-26 nap között mozog nemtudom hogy befolyásolják a gyógyszerek és ez az egész eljárás... Nemtudom mikor minek kell jönnie 😁 én nem vagyok túl jól de engem mindig kínoz már egy héttel előtte és ha a normál ciklusomból indulok ki vasárnap már meg kéne jönnie de keddig lehet bármi az a 26 nap...szóval fogalmam sincs.


Egyáltalán nem lepődöm meg hogy teszteltél teljesen megértem én sem fogom kibírni főleg így hogy van otthon több is 😁

De nekem van egy olyan megérzésem hogy Neked sikerült! 😉

2019. ápr. 29. 09:53
 57/640 anonim ***** válasza:
Köszi a bíztatást, hamarosan meglátjuk. Ha esetleg mégsem, akkor sem keseredek el, majd a következő összejön!
2019. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/640 anonim ***** válasza:
Amit még nem kérdeztem, Nálatok hány millió lett a megfelelő anyag, amit inszemkor vissza tudtak juttatni?
2019. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/640 A kérdező kommentje:

Nekem arról semmit sem mondtak ez érdekes volt de nálam az volt a "gond" hogy az első doki akinél kezdtem stimuláció kezdetekor szabin volt egy másik orvos stimulált inszemkor meg az a doki is elment szabira úgyhogy azt egy harmadik csinálta 😊


De azt mondták ha nem megfelelő azt tisztításkor látják és vagy megjegyzik vagy meg sem csinálják. De lehet várom a csodát és nem is volt jó minőségű...

2019. ápr. 29. 15:13
 60/640 A kérdező kommentje:
Most ma délután erőteljes görcsölésem van ami nem tetszik...nemtudom jó e ez így...
2019. ápr. 29. 15:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!