Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszeminációm volt ma...

Első inszeminációm volt ma szerintetek bízhatok a sikerben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pm alulműködésem van és prolaktin gond is. Gyógyszerekkel helyreállították. A férjem spermaképe sem volt a legjobb. Kíváncsi lennék hasonló gondokkal sikerült e valakinek az inszemináció vagy ne is reménykedjek.
2019. ápr. 23. 13:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/640 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Bocsi, hogy belekontarkodok, nekem is most volt az inszemem (masodik), megkerdezhetem hol voltatok? Az en ferjemnel is a spermakeppel volt gond, pontosabban a mosgekonysaggal, ugyhogy szednie kellett 3honapon at Profertilt. Nekunk sem monstak meg inszem elott, hogy hany millio lett, csak annyit, hogy jo mennyiseg es megnezettek velunk mikroszkopon keresztul ami picit fura elmeny volt :)

Nektek elmondtak az "elokeszites" pontosan mibol all ami a ferj mintajat illeti?

2019. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/640 A kérdező kommentje:
Szia én is csak utánaolvasásból tudom hogy ilyenkor megtisztítják és sűrítik azt juttatják be. Így jobb minőségű lesz mint alap állapotban. Koncentráltabb. Én a Miskolci Kaáli intézetbe járok ott csinálták.
2019. ápr. 29. 15:46
 63/640 A kérdező kommentje:
És nálunk ugye nem csak a férjemmel van gond hanem velem is ezért félek hogy nem sikerül főleg nem az első...
2019. ápr. 29. 15:47
 64/640 anonim ***** válasza:

A ferjednel mennyire sulyos a baj? Sztem amint nalad beallitottak a szinteket akkor mar nalad nincs gond es egyezoek az eselyeid azokkal akiknel minden ok, vagy rosszul ertelmezem?

inszem utan mit ereztetek? Nalam volt rosszullet...

2019. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/640 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Kedves Kérdező! Mostani görcsöd megegyezik a "szokásos" görcsöddel? Ha esetleg nem, vagy erősebb, én valószínűleg felhívnám a dokimat. Az egyedüli, ami ebben a hónapban változó a többihez képest, az a kilónyi hormon, amit belénknyomatnak, márpedig ezekre szerintem mindenki máshogy reagál. Amíg várakozni szoktam, hallgatom, hogy a recepciós kisasszony milyen türelmesen válaszolgat mindenki telefonos kérdésére, ha indokolt, akkor azonnal kapcsolják a dokit vagy visszahívnak. Ne őrlődj ezen, mi sem fogunk tudni biztosan mondani (pedig nagyon-nagyon szeretnénk, pl.: ez tuti beágyazódás), ha egy egyszerű telefonnal megoldhatod.


Az inszem után nekem nem fájt semmi, csak olyan érzés volt, mint amikor kicsit vadabb a szex...


Mi Kaposvárra járunk.


Igen, nekünk elmondták, pontosan mit csinálnak a férjem anyagával, nézik a motilitást, szelektálnak, dúsítanak (erről videót is találsz a neten), majd utána juttatják vissza. (Nekünk nem mutatták meg, mi itthon, mikroszkópnál kukucskáltunk... :)


A számot is mondta a doki (4 millió), de ráírták a zárójelentés - ambuláns lapomra is, amit inszem után adtak.


Az összes papíromon szerepel a diétázás, pedig a doki szóban nem mondta (169cm/58 kg-val kezdtem, most +4 kg a hormonoktól). Nektek is kell diétázni? A dokitok mondta is?

2019. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/640 anonim ***** válasza:

Egyetertek, szeretnek en is okosat mondani, de pl ami ram igaz volt az egyaltalan nem biztos, hogy rad is az..


Azert kerdeztem, hogy mi volt utana, mert en belazasodtam mindket alkalommal az inszem utan es nagyon feszult a hasam is. A doki mondta, hogy vegyek be lazcsillapitot, de en probalok rajonni mi lehet a laz oka. Sztem ez nem normalis (elsore meg meggyoztem magam, hogy vmi mas lehet), de senki mas nem lazasodott be akit ismerek. :(

2019. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/640 anonim ***** válasza:
Bocsi azt elfelejtettem hozzatenni, hogy nem votl szo dietarol. Nalam 175cm es 62kg van, jott fel olyan 2kg miota kezdtuk a gyogyikat, de nem zavar kulonosebben.
2019. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/640 A kérdező kommentje:

Nekem nem mondták a diétát egyébként sem lehet akármilyen diéta ugyanis mint írtam pajzsmirigy beteg vagyok. Bizonyos dolgokat alapból nem eszem...


A görcsök azért zavarnak mert ugyanolyanok mint mikor meg kell jönnie éppen ezért tippelek arra hogy nem sikerült most.


Ha erős görcsöm lenne ami megijeszt nem hívnám a dokit hanem már ott lennék az ügyeleten.

2019. ápr. 29. 18:56
 69/640 A kérdező kommentje:

Természetesen tudom hogy nem tudtok biztosat mondani de kíváncsi vagyok mások hasonló helyzetben hogyan jártak milyen tapasztalataik vannak amivel esetleg segíteni tudnak.


Jó sorstársakal tapasztalatot cserélni akik tényleg megértik min megyek keresztül. Támogat a családom a barátok de aki nem megy át ilyenen az nem tudja átérezni...


Köszönöm mindenkinek aki segíteni próbál és persze mindenkinek drukkolok sikerüljön! 😊

2019. ápr. 29. 18:59
 70/640 A kérdező kommentje:
A lázat nekem mondták és írták is a rossz tünetek között amivel azonnal orvoshoz kell fordulni...
2019. ápr. 29. 20:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!