Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit mondjak a főnökömnek,...

Mit mondjak a főnökömnek, miért járok ennyit orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sajnos nem sikerül a teherbeesés 2 éve, most kezdtünk komolyabban vizsgálatokra járni. Vérvételek, nőgyógyászati vizsgálatok, endokrinológia...

Sajnos sok szabim nincs, így igazolásokat hordok be a munkahelyemre. Próbálok háziorvostól szerezni igazolást, mert nem akarom, hogy tudjanak róla, hogy nőgyógyászhoz járkálok.

Kb. 15 férfivel és 1 nővel dolgozok együtt, 3 férfi főnökünk van. Ha megtudják, hogy babát tervezünk a párommal, biztosan elraknak a területről, amit nagyon nem szeretnék (jó munka és munkahelyi légkör miatt. Örülök, hogy nagynehezen bekerültem ide másfél éve).


Múltkor egyik főnök rákérdezett, hogy mi a baj, annyit mondtam, hogy kisebb hormonzavar, de semmi komoly. Most kell majd mennem petevezeték átjárhatóságira, arról megint igazolást viszek a kórházból...

Mit tudnék neki erről mondani esetleg, hogy miért kórházi pecsét van a papíron? Miért voltam bent?


2019. júl. 7. 10:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
28%
rosszul tudom hogy vizsgálatokra el kellene engedniük ha tudják miért jársz?akkor nem vagy védett ilyenkor?
2019. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
28%

Le lehet pontozni, de gondolom olyan tette, akinek nincs tapasztalata ezzel... Barátnőm elmondta, szájhúzva elengedték mindig, majd a sikertelen lombik után elküldték. Hagyjuk. Szerintem ez gusztustalan hozzáállás.


Egy multi teljesen más...így azért nincs összehasonlítási alapod.


Utolsó: a védettség a konkrétan a lombikos kezelések megkezdésétől van fél évig és nem a kivizsgálásoktól.

2019. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!