Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Benneteket megismer a nőgyógyá...

Benneteket megismer a nőgyógyászotok később is?

Figyelt kérdés

Kissé félek attól, hogy mire összejön a második gyermekünk és orvoshoz kell menni, az orvosom nem fog emlékezni rám.

Felfogadtuk, nála szültem. Szerencsére nincs semmi gondom, így csak évente egyszer járok hozzá.

2018 novemberében szültem, legutóbb tavaly augusztusban voltam nála.

Lehet, hogy mire oda kerülök, azt sem tudja majd, hogy ki vagyok? Mindenképpen őt szeretném orvosomnak a következő szüléseimnél is.


2020. jan. 20. 10:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7 éve hozzá jártam terhesgondozásra, majd úgy alakult hogy a későbbiekben más városba mentem az éves rákszűrésekre. 7 év elteltével újra babát vártam, hozzá kértem időpontot a vizsgálatokra. Már az első alkalommal megismert.
2020. jan. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Speciális esetben emlékszik évek múlva is, de lehetsz egy a sok közül. Pl. anyukám az idegosztályon dolgozott a kórházban, de attól még ugye kórházi dolgozó volt, nem sokat járt a szülészetre, de a főorvos úr akinél születtem, mikor tizenévesen elmentem lánykarendelésre, emlékezett anyára (velem volt), és rám is. Mondta, hogy eleve kék szemmel születtem, várni se kellett hogy kikéküljön, aztán ott sztorizgattak, pedig anya akkorra már egy másik kórházban dolgozott vagy 6 éve.
2020. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Engem megismer.. 2éve szültem most ismét babát várok, azóta férjhez mentem. Simán rávágta, hogy mi volt a lánykori nevem.
2020. jan. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
7, azaz 7 év után találkoztam újra azzal az orvossal akinél a kisfiamat szültem annó. Megismert, pedig egy rettenetesen népszerű orvos, rengetegen járnak hozzá :) Most újra babát várok és újra hozzá járok.
2020. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!