Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák, akik nem szeretnék...

Kismamák, akik nem szeretnék beoltatni magukat, nem különböztet meg titeket a doki?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott orvosom, sztkba járok.

A megállapítás óta tegnap voltam először az orvosnál. 14hetes vagyok.

Kérdezte, beoltattam-e már magam. Mondtam nem, és nem is fogom.

Erre elkezdett velem majdnemcsak kiabálni, mert milyen felelőtlen vagyok, nekem nem való gyerek, ezzel hogy nem oltatom be magam lemondtam az életemről, meg ilyen szöveg ...


Nagyon felháborodtam rajta. Meg sem vizsgált, meg sem ultrahangozott. Csak ránézett a papírjaimra és ennyi.


2021. ápr. 1. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
72%

Te dolgod nem az övé. Ne akadj ki ilyenen. Az SZTK-ban sajnos ilyen orvosok vannak..

Ha nem látta el a feladatát vagy bunkó volt jelezned kellene.

2021. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
58%
Akkor legközelebb közöld vele, hogy legyen szíves biztosítson már arról, hogy ez az új típusú, ismeretlen technológiájú oltás nem fog-e 5-10 év múlva valami gyógyíthatatlan betegséget okozni, nem lesznek-e tömegesen mondjuk daganatos betegek az emberek? Ezt legyen szíves írásba adni, és ha mégis akkor vállalni az anyagi és egyéb felelősséget is.
2021. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
63%
Igy ahogy az utolsó mondja. De papírt csak neked kell aláírnod,hogy ha bármi van,vállalod a felelősséget.
2021. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
56%

Nyilván daganatos lesz tőle mindenki 🤦‍♀️


Amugy meg semmi köze a döntésedhez az orvosnak, csak ezek az sztksok szeretik játszani a kiskirályt, mert fáj nekik hogy nem vitték többre. A helyi kórházba nem tudsz járni vmelyik nőgyógyászhoz?

2021. ápr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
68%
4-es nem kell fogni a fejed, ez csak egy példa volt, fingjuk sincs erről az új fajta oltásról, ezért egyáltalán nem várható el, hogy mindenki fütyülve, dalolászva beadassa magának, ész nélkül főleg, kismamaként. És nem, nem vagyok oltás ellenes.
2021. ápr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
64%
Mindenképp jelezni kell a betegjogi képviselőnek!
2021. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
95%
Engem védőnő keresett emiatt a héten hogy szeretném e az oltást, mondtam neki hogy nem, aztán megkérdezte hogy később szoptatás alatt van e esély rá hogy beadatnám magamnak, mondtam neki hogy azt még nem döntöttem el. Egy rossz szava se volt emiatt, tehát embere válogatja hogy melyik egészségügyi dolgozó hogy áll hozzá.
2021. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
75%
Így van, a betegjogi képviselőnek szólj erről!
2021. ápr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
58%
Én mondjuk magánba járok, de nekem a saját orvosom annyit mondott az oltásról, hogy ha neki nem lett volna eü dolgozóként kötelező, saját magát se oltatta volna be.
2021. ápr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
73%
Nekik sem volt kötelező.
2021. ápr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!