Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák, akik nem szeretnék...

Kismamák, akik nem szeretnék beoltatni magukat, nem különböztet meg titeket a doki?

Figyelt kérdés

Nincs fogadott orvosom, sztkba járok.

A megállapítás óta tegnap voltam először az orvosnál. 14hetes vagyok.

Kérdezte, beoltattam-e már magam. Mondtam nem, és nem is fogom.

Erre elkezdett velem majdnemcsak kiabálni, mert milyen felelőtlen vagyok, nekem nem való gyerek, ezzel hogy nem oltatom be magam lemondtam az életemről, meg ilyen szöveg ...


Nagyon felháborodtam rajta. Meg sem vizsgált, meg sem ultrahangozott. Csak ránézett a papírjaimra és ennyi.


2021. ápr. 1. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
48%
De egy orvos véleménye miatt írtál ki egy kérdést,bha annyira bízol az elsőben akkor nem pazarlod az idődet a kérdés kiírására. Amiket írtál inkább olyan volt mintha egy lázadó kamasz lennél aki csakazertse törődik ezzel és ha beteg lesz, akkor az lesz sebaj. De ahogy elnézem ez a hozzáállás teljesen elfogadott másoknál is, de ez van majd ők nevelik ha mégis beteg lesz. És ez rád is igaz hiába "vergődsz" hogy minek vérvétel és minek oltás, majd ha következménye lesz akkor neked kell állni a sarat, ha nem, akkor igaz hogy a hülyéknek van védőszentje ( és többnyire tényleg 😅).
2021. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
Az se lesz baj, akart lenni🙃
2021. ápr. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 A kérdező kommentje:

Egy 3.orvos miatt igen 🤣🤣🤣🤣

És meg mindig a vakcina miatt 😂😂


Fuu és te szólsz le minket... te nem tudod felfogni, hogy még mindig pont nem ez a téma

2021. ápr. 4. 12:59
 74/75 anonim ***** válasza:
48%

És a válaszod is meggyőz arról milyen felnőtt vagy. Hiába aki szül nem feltétlenül lesz felnőtt is egyben. Mintha egy kamasz írna.

Egy orvos miatt írtad ki egyrészt(aki beszólt neked) és a vakcina miatt is kérdeztél egyben, de ott van fent a kérdésed nem nehéz lecsekkolni...

Minek is kérdezel? Aki leszólt az szerinted paraszt(az is, mert magas hang nélkül is elküldhetett volna a fenébe)és csak megerősítést akartál,hogy nem te vagy a hülye a vakcinát meg amúgy sem akarod beadatni, ahhoz is csak megerősítés kellett, jobban mondva ott is csak a paraszt orvosról akartál írni, nem is arról szükséges-e a vakcina.

Megértettem a kérdést, arról szól, hogy nem akarsz vakcinát és miért bunkó az orvos én erre feleltem, hogy bár az eljárása nem volt épp a legjobb(mert ugye ilyenkor max aláirat veled egy papírt, hogy ő tájékoztatott és ezzel részéről letudva),de megtudom érteni mitől volt kiakadva. Na innentől kezdve a válaszaid csak arról szóltak, hogy igenis a vérteszt szar, a vakcina szar stb.

Ha te neked van jogod b után mindent megtagadni, akkor nekem van jogom mindent megcsináltatni ilyen egyszerű :)

Bocs hogy nem simogattam a buksidat, mint a többiek, hogy igazad van és mindenki más a hülye...ha erre vágysz arra ott a többi kommentelő és a barinőid.

2021. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
26%
"ha neked van jogod minden felesleges kezelést megtagadni" akart lenni
2021. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!