Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogyan kell vezetni a kis...

Hogyan kell vezetni a kis könyvbe a magzatmozgás megfigyelését a 34. héttől?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondták hogy vezesd? Én soha nem írtam.Amikor megmozdul oda ìrod az időt hogy mettől meddig érezted.Aztán ha 2 óra múlva megint érzed akkor megint írod.
2014. aug. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az elején vezettem aztán hamar rájöttem a kutya se nézi még a védőnő se pedig ő kérte. Ott van hogy reggeli után na a rublikába beírtam amit egy óra alat számoltam és így volt ebéd és vacsora után is. Én egy 34.hetet számoltam és írtam végig azóta semmit 39hetes vagyok és nem szóltak..ha érzed redszeresen mozogni akkor nincs baj.
2014. aug. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

értem :) igazából ha nem kérdezek rá nem is mondja senki hogy írni kell :D most 35.be vagyok és természetesen elfelejtettem írni

a mozgással nincs baj fitt szinte egész nap mocorog :)

2014. aug. 5. 22:54
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem 32.héttől kell számolnom ( holnaptól..). És külön papirt kaptam róla, hiába van ott a kiskönyvbe... Nekem azt mondta a Védőnő, hogy anélkül elne induljak a kórházba úgymond AZ A BELÉPŐM...


Épp ezért nem értem mert barátnőim szerint meg hülyeség ők nem töltötték. Meg, hogy kismamáknak unalomüző ez a magzatmozgás számolás...

2014. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem a szülésznőm se nézte nem szólt érte,maszek doki sem kérte számon miért nincs kitöltve. Szóval nálunk nem lényeges kötelező. 39hkm
2014. aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én egyszerre töltöttem ki visszamenőleg, találomra írtam be számokat.

A védőnőm is mondta, hogy a kutya se nézi majd meg, de azért legyen kitöltve.

Lehet, hogy a túlbuzgóbb védőnők külön papírt is adnak, szerencsére az enyém nem ilyen volt.

2014. aug. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én azt se tudtam eddig, hogy létezik ilyen :D pedig már szültem..
2014. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 gyerekem van,de egyiknél sem kellett tölteni.
2014. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
És Nektek mennyit mozog a babátok? Tényleg olyan erőteljesen ficánkol, hogy már szinte kellemetlen? Én 34-be léptem ma, de az én kis babám nem sokat mozog. Sosem volt annyira aktív, inkább esténként volt egy kisebb "tornaóra" és ennyi, de már egy pár hete csak kis finom mozgások vannak épp mintha csak tapogatózna a pocimba. Ez baj lehet?
2014. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!