Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nem jelentkezem a helyi...

Ha nem jelentkezem a helyi védőnőnél ő sem fog keresni? De anyaságit kapok így a háziorvos ad kskönyvet vagy a nőgyógyászati 4 db ambuláns lap jó?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
0%

"Amugy meg ne legyel rasszista, nem minden roma "olyan".."


Attól még, hogy ezzel tisztában van, nem biztos, hogy szívesen engedné be a lakásába. Megnézném itt a sok szenteskedő válaszolót, kíváncsi vagyok az ország melyik részén élnek/nőttek fel. Belém is az égett 30 éven keresztül, hogy nem engedek be cigányt és ezen az se változtatna, ha pont egy olyan védőnőt kapnék ki. Lehet, hogy a végén beletörődnék, de nem hiszem, de az biztos, hogy minden eszközzel próbálnám elkerülni a dolgot.


Azt meg hogy gondoltad, hogy találkozzon vele máshol? Mondja neki, hogy cigány vagy és először megnézlek a parkban, hogy bejöhetsz-e?

2014. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 anonim ***** válasza:
Sajnos muszáj, és meg se lehet választani, ahhoz a védőnőhöz tartozol, aki az állandó tartózkodási helyed szerint illetékes. (nem feltétlen a bejelentett lakcímed, ha az eltér). Ez azért nonszensz, mert ha már valami kötelező, legalább hadd válassza már meg az ember, hogy kihez szeretne járni, kivel oszt meg bizalmas témákat. Vagy akkor legalább ha valaki annyira ágáll ellene (mindegy, hogy miért), akkor legyen meg a kötelezően előírt pár alkalom, a formaiságok, aztán, ha az illető nem szeretne ennél többet, akkor mondhassa le a,, szolgáltatását'' Én úgy vagyok vele, hogy a terhesség alatt jöjjön ki annyiszor, ahányszor feltétlen kell, de főleg a kötelező,, papírmunka' ' része miatt, írjon be valamit a kiskönyvbe, kérdezzen, válaszolok, amire úgy gondolom, hogy meg akarom vele osztani, de ne legyen már kötelező ennél több, ha én nem akarom, nekem nem szimpatikus... Nyilván nőgyógyászt és más orvosokat is én magam választok, akiben meg tudok bízni, de egy olyan személy, akit kvázi kényszerből kell, hogy megtűrjem, hogy avatkozzon bele intim dolgaimba,azt nonszensznek tartom... Nyilván a leendő gyerekem miatt elviselem, de tényleg csak miatta, de akkor legalább lehyen már jogom nem válaszolni neki olyan dolgokra, amire nem akarok, mert mondjuk csak a nőgyógyászom/háziorvosommal(akit nyilván szintén én választottam) akarom megosztani. Apropó,én pl nem a Lakhelyem szerinti háziorvoshoz járok, maradtam a,, réginél':, mert egyszerűen benne bízok, és hagyjuk, hogy a környéken milyen dokik vannak. Sajnos attól tartok, hogy a védőnő ebbe is bele fogja ütni az orrát, és,, rám parancsol'', hogy jelentkezzek át másik orvoshoz...
2023. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!