Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nem jelentkezem a helyi...

Ha nem jelentkezem a helyi védőnőnél ő sem fog keresni? De anyaságit kapok így a háziorvos ad kskönyvet vagy a nőgyógyászati 4 db ambuláns lap jó?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Nincs szükség védőnőkre max a tudatlanoknál, alsóbb rétegnél. A gyermekorvos mondjuk pont egy 2 gyermekes anya, s 3 xos nagymama:-))
2014. okt. 25. 23:50
 52/62 anonim ***** válasza:
95%

Itt egyedül te vagy a marha nagy tudatlan. Kíváncsi leszek majd h találod ki magadzól h szoptasd, miért ordít. Akkor jó öreg majd mondja neked a 30 éves lejárt dolgokat.


Nembtudon egy orvos h vehet el egy ilyen hülye nőt. Amúgy ha mi vagyunk a nagy tudatlanok akkor minek kérdezel, elvileg te vagy a nagy okos!



Kívánom h majd sírd vissza h így leszóltad és ezeket utan ne is segítsen neked.

2014. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

Én csak annyit tennék hozzá, bár nem vagyok ennyire tisztaság mániás mint te, de sztk - s nodokihoz meg én se mennek.. rengetegen járnak oda olyanok akik most nem vválaszoltak neked.. vagyis az igénytelen, gombás, fertőzött kisebbségek :))) én a helyedben nem mennek meg kórházba se az ugyan az :P

anno én is sztk ban allapitattam meg, hogx baba várok, addig én is ambuláns lapot kaptam. A legelső fontos ultrahangot vagyis a 12.hetet nemffogják neked kiskonyv nélkül megcsinalni :) azért szurkolok, hogx úgy legyen ahogy eltervezted. ..

2014. okt. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
89%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


most akkor sebész vagy pszihomokus? Rohadtul unatkozhatsz az őszi szünetben. ..

2014. okt. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 A kérdező kommentje:
12 hetesen már túl vagyok egy ideje
2014. okt. 26. 10:28
 56/62 anonim válasza:
96%

Miert nem kotik erettseghez es altalanos muveltseghez a gyerekcsinalast?

Itt a kerdezo az egyetlen tudatlan, alsobb rendu. Ismertem egy ilyen nagykepu elkenyeztetett libat Pest környekerol, de a budai damat adta. Szegeny a leggyengebb elmeju teremtes volt, aztan kufogott egy debreceni orvostanhallgatot. Amugy sajnos semmire sem vitte volna. Nem ertettuk mire volt ilyen nagykepu, foleg ahogy a cigany szot hasznalta... Nem tudom, hogy a kerdezo-e.

2014. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
93%
áruld már el ha kedves anyukád gyámügyes akkor miért itt kérdezel ilyeneket? hisz akkor neki tudnia kell minden ilyen téren feltett kérdésedre a választ :D
2014. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
10%
Muszáj legalább egyszer megjelenned, mert ő adja a Várandós kiskönyvet. Szerintem kérdezz rá, hogy választhatsz-e helyette mást a többiek közül, de ne a Romaságra hivatkozz mert a többi Védőnővel sem leszel így jóban. Mondj annyit, hogy személyes problémád van vele.
2014. okt. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
10%
Hat en helybol elkuldenem az osszes vedonot kukutyinba zabot hegyezni, mindegy, hogy roma, vagy sem, mert ha valakit tenyleg erdekel a dolog, millio konyvet lehet olvasni ezekrol a temakrol es lehet okosodni. Az "ezt tanulta" nekem nem elegendo, tudvan, h milyen hulyesegeket tanitanak az iskolakban, a fontos dolgokat pedig sokszor mellozik elmondani. Amugy meg ne legyel rasszista, nem minden roma "olyan".. Eloszor talalkozhatnal vele valahol mashol, mondjuk a parkban, h meglasd, milyen. De mint mondtam, en elbol elhajtanam az osszes vedonot a fenebe..
2014. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, te olyan sötét vagy, hogy nem védőnőre, hanem orvosra lenne szükséged. Ha a férjed orvos lenne, mátr rég elküldött volna.
2014. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!