Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ha nem jelentkezem a helyi...

Ha nem jelentkezem a helyi védőnőnél ő sem fog keresni? De anyaságit kapok így a háziorvos ad kskönyvet vagy a nőgyógyászati 4 db ambuláns lap jó?

Figyelt kérdés
2014. okt. 23. 14:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
77%

Mert kis fiatal roma lány. Nem szeretném ha bejönne hozzánk. Hiába elvileg kimosakodott divatozós kislány akkor se. Meg hát mi újat is tudna mondani nekem? Nem kedvelem.


Durva:S


Te nagyon sokat képzelsz magadról.

2014. okt. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál 3x nem kértek kiskönyvet
2014. okt. 25. 19:34
 33/62 anonim ***** válasza:

nődokinál? magánhoz jársz?

nem kért kiskönyvet? ilyenkor hova írja a panaszokat,súlyt,terhességi hetet,méhszájértéket? ad egy külön lapot? Ez nekem új :O

2014. okt. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
89%
Kíváncsi leszek h fogsz szülni??? Szted majd a leleteid egyesével átolvassák, azért van a kiskönyv h szüléskor a szülésznőnek ne 100 papírt kelljen átnézni hanem minden fontos ott legyen egy könyvbe összeszedve. És hiába van fogadott dokid, nem kifejezetten ő fogja olvasgatni, hanem majd kérdezi a szülésznőtő akinek meg fogalma sem lesz mert nem tud annyi papírt átnézni mert van más dolga is!
2014. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
Magyarországon élsz?
2014. okt. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 A kérdező kommentje:
Magyarországon a férjem kollégája az sztkban nem kell fizetni eddig 3 ambuláns lapot kaptam rajt van hogy hány mm ritmusos szívhang hét nap stb.
2014. okt. 25. 22:39
 37/62 A kérdező kommentje:
S igen lesz szülésznőm is szintén ismerős de viszont majd lehet megkérdezem tőle hogy van ez az egész.
2014. okt. 25. 22:40
 38/62 anonim ***** válasza:
90%

Nem érted h szülés végéig elég sok papírod lesz és ha mondjuk rohansz be a kórházba és császàrozni kell rögtön akkor nem lesz idejük végig olvasni, ezért írnak minden fontos adatot a kiskönyvbe.


Nagyon érhetetlen vagy. Ezzel be is fejeztem veled a beszèded neked hiába mond bármit az ember.

2014. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 A kérdező kommentje:
A férjem közben beszélt a szülésznővel járok majd a kórházos védőnőhöz ill. Csak egyszer kell mennem , a szülésznő jóba van vele úgyhogy megoldódott minden:-))
2014. okt. 25. 23:06
 40/62 anonim ***** válasza:
93%
Ismeretségi alapon akarsz mindent megoldani?
2014. okt. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!