17 éves vagyok és 9hetes terhes. Mit csináljak ha nem szeretném ezt a babát?

Figyelt kérdés

Először is ne ítéljetek el:)

Nagyon rossz ez nekem mert nem szeretném semmi képpen megszülni ezt a gyereket. Nem állok rá készen. Véletlenül csúszott be. A "barátom" folyamatosan azt fújja hogy ha megtartom megöli magát stb. És ezzel már tényleg teljesen az agyamra megy. Az elején én örültem ennek a pocak lakónak de minden kedvemet el vette már. És nagyon kezdünk eltávolodni. És én már nem szeretném ezt vele. Tényleg nagyon sokat gondolkodtam rajta. De a szüleimnek nem merem elmondani mert apám egy alkoholista. Anyukámmal mindent meg szoktam beszélni de nem akarok ezzel neki csalódást okozni. Szóval az egyetlen megoldás az abortusz. Csak nem tudom mi a menete és hogy hogyan kezdjek bele és kihez menjek ilyen téren.

Tudom soha nem fogom feldolgozni ezt az egészet de ez az egyetlen megoldás.:))



2019. nov. 17. 17:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
88%

Nézz utána, én úgy tudom, hogy 18 alatt 18. hétig lehet elvetetni


Ha gondolod megkeresem neked az erre vonatkozó jogszabályt


Anyukádnak mindenképp szólj, kell az ő beleegyezése az elvetetéshez

2019. dec. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
66%

#32, a Kérdezőnek - meg senki másnak - a világon semmi köze ahhoz, hogy te anatikus elfogultságodban egyenlőségjelet teszel az emberölés minősített esete és a legális terhesség-megszakítás közé. Nem tudom, miért akarod másokra is rátukmálni ezt a tényekkel köszönö viszonyba sem lévő nézetrendszert...


#33 "Ti azt sújkoljátok bele a lányokba hogy ez nem bűn. De az!!! " - kezet foghatsz az előzövel...


"Abortusz során egyesével tépik le a baba végtagjait. Felfogtátok ezt az idióta 'hu de nagyom szabad vagyok mert ez a 21. Század' agyatokkal?" - azt fogtuk fel, hogy te se láttál még abortuszt, de nyomatod a valósággal köszönő viszonyt se ápoló agyelszállt hülyeségeidet.

"Mert ha nem akkor inkább mélységesen hallgassatok és ne biztassatok ilyenre senkit." - izá, inkább légyszi ti fejezzétek be a hazudozást, amindenféle alapot nélkülöző állításaitokat, és a más kiszolgáltatott helyzetével való arcátlan visszaélést.

Előre is köszi!

2019. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó, ismeri nagyjából mindenkide a youtube-n is vannak jó filmek róla, ha az ember nem a magzatvédők manipulatív vackait keresi...

Röviden: szükség szerinti gyógyszeres vagy lamináriás előtágítás után a méhszáj kitágítása cirka 1 cm tágasságra, ajd a vákumcső bevezetése, és a méhtartalom kiszívása... aztán a méhüregy áttapintása gombos szondával, esetleges reziduum eltávolítása tompa küretkanállal.

Nem, nem része a folyamatnak sem operációs mikroszkóp, se mikrosebészeti szett, amivel egy kb cseresznye nagyságú embrió bármely szervével bármit lehetne csinálni.

(sem semmiféle daráló, se semmiféle sósav, se semmi olyan, amit itt össze szoktak hallucinálni a drága magzatfanatikusok, csak hogy minél vadabb horror-sztorit próbáljanak elhitetni a kiszolgáltatott nőkkel.)

2019. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
52%

#37, tudod, valójában a kutyát sem érdekelne a magzatfanatikusok téveszméi, csak ne terjesztenétek... mert jó, persze húszból 19-en kiröhögünk, de esetleg pont egy rászorult és sebezhető helyzetben lévá nő életében tudtok mérhetetlen károkat tenni...

Ja és nem, a középidős terhességet nem tágitás + vákum módszerrel szakítják meg, hanem gyógyszeres vetélés-indukcióval.

2019. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
54%

"Engem te nem fogsz megváltoztatni és ha van lehetőségem mindig el fogom mondani az igazságot a terhesség megszakításról." - helyes, de akkor az igazat mondd, ne a saját téveseszméidet, és ne merj olyant tényként állítani, ami ellentétes a joggal és a közfelfogással.


"Szerinted miért ez a legnehezebb dolog a nőgyógyászok szerint és miért végzik nehéz szívvel? Mert olyan hú de f.. Sza?!" - Nem tudom, hány őgyógyásszal értekeztél - gyanítom eggyel se, csak ideírtál valamit - no, mert vannak a művi abortusznál sokkal kellemetlenebb dolgok is abban a munkában. És bizony, a műtéti beavatkozások általában nem jók, a kórház nem wellness, szólj hozzá, egy nyomorult vakbélűtétnél is két rossz közt választhatsz, vágnak vagy megmurgyelsz. Az Ab-nál is az az eldöntendő kérdés, hogy mi a rosszabb az adott nő/pár számára, a nem kívánt terhesség és szülés, vagy az abortusz. Jó nincs, csak kisebbik rossz.

2019. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
69%

Én meg remélem, hogy végre eltakarodnak azok a "csak jót akarók", akik azt képzelik magukról, hogy jobban tudják, mijó valakinek, mint az illető maga. Meg azok, akik nevelni akarnakmás embereket, és rá akarják erőszakolni másra a saját ideáikat, gondolkodásukat, értékrendjüket.

És remélem, hogy a következő generációnak is lesz legalább(!) annyi döntési szabadsága mindenben, mint nekünk van.

(ja, és akinek mondjuk 20-nál több az IQ-ja, az tudja, hogy a fogamzásgátló meg az abortusz nem egymás alternatívái, ez első csak annál játszik, aki még nem terhes, amásodik meg csak annál, aki már terhes.)

2019. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél?
2019. dec. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!