Gumi mellett hogy eshettem teherbe?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve, mert mindig odafigyeltem rá, hogy gumiban csináljuk, egy hetes késésnél teszteltem, pozitív lett.


Egyszerűen elképzelni sem tudom, vagy a gumi szakadt ki (bár ezt észrevettük volna, nem?), vagy előjáték közben előváladékos kézzel nyúlt be a barátom? Volt rá példa, hogy magának is húzogatta picit szex előtt, lehet itt rontottuk el az egészet, hogy benyúlt utána? :(


Mindig lelkiismereten védekeztem, 5 éve élek nemi életet, de eddig sosem volt semmi baleset.. kétségbe vagyok esve.. és haragszom magamra, hogy miért nem voltam körültekintőbb..


2020. máj. 8. 17:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tényleg az volt a hiba, de az is lehet, hogy más volt.

Most igazán nem ez a fö gond, hanem hogy mit akarsz tenni.

2020. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok (másfél év múlva végzem) , 21 éves, nem dolgozom, nem élünk együtt a párommal... egyértelműen elvetetem, csakhát ez nem ennyire egyszerű érzelmileg :(


egyébként is azt terveztem, hogy kb 6-8 év múlva szeretném az elsőt, mikor már dolgoztam, plusz szeretnék mesterképzést is csinálni..

2020. máj. 8. 17:11
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Hát, lehet, hogy kiszakadt a gumi. Azért gondolom nem mindig vizsgáltad át, és nem kell feltétlen nagyon szétszakadnia. Végül is rajta van a gumin is hogy 97% (ha jól emlékszem) 3% a hibahatár. Előváladékos ujjakat en kilőném. Arra jóval kisebb az esély, mint hogy valami hiba csúszott a gumi fel helyezésébe. Kitartást.
2020. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

én is a kiszakadásra látok esélyt, volt hogy ittasan feküdtünk le, meg sokszor sötétben szexelünk, vagy félhomályban.. az esetek nagy részében szex után mindig ellenőrzöm, hogy nem szakadt-e ki, de van mikor elfelejtem... meg arra is gondoltam, hogy volt olyanra is példa, hogy nem szálltam le róla, és közben lelankadt neki és kifolyt belőle a sperma, be a hüvelyembe??


anya nem hiszi el, hogy védekeztünk, most ő is totál ki van, tiszta dráma van itthon és már megőrülök :( ő nem akarja, hogy abortuszra menjek, azt mondja, egy életre csalódna bennem..

2020. máj. 8. 17:39
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, kicsit nyugodjatok meg... Képzelem, hogy nem örültök, de millió más nővel megtörténik hasonló a világon. Kb. mindent megtettél... nem érdemes szemrehányást tenni magadnak! Megesik, hogy a csiga elesik!


A másik, hogy te és csakis te dönts ebben, és ne hagyd másoknak, hogy beleszóljanak (anyudat se)! Azt gondolom jobb úgy élni, ahogy te akarsz, mint ahogy mások elvárják tőled

2020. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
23%

Hát úgy, hogy helyes használat mellett is csak 97%-os a védelem gumival.

Az embernek nincsen hatalma megakadályozni a teherbeesést, ha szexuális életet él. Csak csökkenteni az esélyét.

És őrület, hogy egy egyetemista (!!!) ezt nem tudja.

2020. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
22%
4: És hát igen, egy csomó dolgot csináltatok, amitől teherbe lehet esni.
2020. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Ne hibáztasd magad kérdező, előfordul az ilyen, nincs 100%-os védelem!

Azt viszont nem értem anyudnak minek mondtad el? Ez magánügy, én nem feltétlen kötöttem volna az orrára. Nem is értem miféle anya próbál olyasmit erőszakolni a gyerekére, ami egyértelműen a lehető legrosszabb számára.... Miért akar valaki a saját gyerekének rosszat és miért nem képes tiszteletben tartani a döntését, számomra ez felfoghatatlan. Kérdező, mond meg anyádnak, hogy te meg MÁR most csalódtál is benne, amiért ilyenekkel próbál zsarolni, szóval eljátszotta a beleé vetett bizalmad. Okos szülő lehet az, aki megpróbálja rávenni a felnőtt gyerekét arra, hogy vágja haza azzal az egész hátralevő életét, hogy a semmire, munka, pénz, külön lakhatás stb nélkül szüljön. Bravó.

2020. máj. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező az abortuszról egyedül kell döntened, mivel a következményekkel is egyedül kell együtt élned. Ha megszulod, neked kell nevelned, ha elveteted neked kell rendbe tenned magad utána. Szoval ne foglalkozz anyukaddal.
2020. máj. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
28%
#9 Igen, és?? Talán a kérdező tehet arról, hogy nekik besikerült, pedig nem is akarták, nektek meg nem? Most ezt mi értelme volt ideírni..?
2020. máj. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!