Gumi mellett hogy eshettem teherbe?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve, mert mindig odafigyeltem rá, hogy gumiban csináljuk, egy hetes késésnél teszteltem, pozitív lett.


Egyszerűen elképzelni sem tudom, vagy a gumi szakadt ki (bár ezt észrevettük volna, nem?), vagy előjáték közben előváladékos kézzel nyúlt be a barátom? Volt rá példa, hogy magának is húzogatta picit szex előtt, lehet itt rontottuk el az egészet, hogy benyúlt utána? :(


Mindig lelkiismereten védekeztem, 5 éve élek nemi életet, de eddig sosem volt semmi baleset.. kétségbe vagyok esve.. és haragszom magamra, hogy miért nem voltam körültekintőbb..


2020. máj. 8. 17:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem az én szövegértelmezésemmel van gond, hanem a te szövegalkotásoddal. Ugyanis az inkontinenciát és depressziót abban a szövegkörnyezetben említed, ahol arról beszélsz, hogy megbánják a szülést.


“Amúgy drága hazug magzatvédők, arról miért nem írtok, hogy hányan bánják meg, hogy szültek??? Mert hogy nem kevés ilyen nő van. Szülés utáni depresszió mond valami? Inkontinencia? “

Uh lehet felháborodni vagy normálisan felépíteni a kommentet 🤷🏼‍♀️

2020. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
36%

Aranyos, ahogy próbálsz terelni és úgy idézni a válaszomból, hogy az téged igazoljon, de sajnos nem sikerült. :)


Ugyanis az a rész előtt, amit te ide ügyesen kimásoltal, én direkt nyomtam egy entert, hogy ne folyjon egybe, továbbá ezt írtam rögtön utána, folytatólagosan:


"A szüléssel járó sokszor elég gyakori következményekről, szövődményekről miért nem prédikáltok?!"


Teljesen egyértelmű, hogy miről van szó, az hogy te ezt nem vagy képes értelmezni, amiatt ne nekem pampogjál már, meg utasítgass hogyan írjam a kommenteimet. Engedélyt esetleg ne kérjek előtte tőled? :D

Szóval továbbra is tudom javasolni, hogy a kötözködés helyett tanulj meg szöveget értelmezni! A kommentemet összességében nézve is világosan látható belőle, hogy a hangsúly azon van, hogy a szülésnek is igen is vannak következményei, a gyerekvállalást is sokan megbánják és az abortuszt véletlen sem bánja meg a nők döntő többsége. Érdekes másoknak láthatóan sikerült felfogniuk, amit olvastak, csak te nem vagy képes vagy inkább nem akarod értelmezni, inkább FÉLIG kiragadsz egy részt és lovagolsz rajta. Nonszensz..

2020. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Jó ég, te nehezebb eset vagy, mint elsőre tűntél. 🤦‍♀️🤦‍♀️

Össze-visszahablatyolsz, egyedül a te mondanivalódnak nincs semmi értelme, azonkívül hogy probálsz OK NÉLKÜL kötözködni.

Tedd már meg azt a szívességet, hogy azért mert 2 mondatot képtelen vagy összefüggésében értelmezni, amiatt nem nekem höbörőgsz.

A kérdés eleve arról szól, hogy a kérdező NEM fogja megtartani, már döntött. Pont. Erre jönnek a magzatfanatikusok és dobálóznak ilyen érzelmi zsarolós baromságokkal, hogy a 70% megbánja meg ilyen szövődmény, olyan szövődmény. Azontúl, hogy hazugság, kit érdekel? Senkit. Nem ez volt a kérdés. Lehet az ember magzatvédő anélkül is, hogy hazudna. Az ismerősi körömben 95%-nál jelentkezett a szülés utáni depresszió. Illetve sokaknak egyéb szövődmények is, pl folyamatosan begyulladó gatseb stb. Ezzel szimplán felhívtam a hülyeségeket beszélő kommentelő figyelmet arra, hogy a szülésnek is vannak következményei, mert ő úgy beszélt, mintha csak az abortusznak lehetnének szövődményei. Én a valóságra és a tényekre alapozva (mert hogy tény, hogy bizony a szülést is sokan megbánják, ahogy az is hogy a szülésnek is vannak maradandó kockázatai) írtam a válaszomat, ellenben az, aki idejön és dobálózik százalékkal, amiket alá sem tud támasztani és teszi mindezt egy olyan kérdésnél, ahol még csak nem is erre vonatkozott a kérdés! Aki eldöntötte, hogy abortuszra megy, annak minek kell jönni a hittérítő szövegekkel? Ez csak offolás semmi más.

Én pedig nem abortuszpárti vagyok, hanem döntéspárti. Nagy különbség.

Elhiszem, hogy valami miatt frusztrált vagy és feltétlen szükségét érzed annak, hogy idegen emberek kommentjebe köss bele, csak azért mert nem vagy képes azt értelmezni, de ez a te szegénységi bizonyítványod.

2020. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem akarok belefolyni itt értelmetlen vitákba, de ne haragudj meg #19, amit itt lenyomsz, az azonkívül hogy baromira gáz, elég nevetséges is. Te vagy az, aki nem tudod értelmezni a 14-es kommentjeben leírtakat, nekiállsz támadni, oktatni a másikat, hogy hogyan írjunk kommentet, miközben teljesen érthetően leírta a dolgokat. Nincs azzal gond, ha nem megy az értő olvasás, csak legalább még ne te kérnéd ki magadnak.

Minden abortuszos kérdésnél megjelenik 1-2 jó madár, akik bármit bevetnek, a csillogokat is lehazudják az égről, ha kell, csak hogy másokra tudják erőszakolni a saját nézeteiket. Egyáltalán mi a fene értelme van egy olyan kérdésnél "hittéríteni", ahol már végleges a döntés, miszerint az illető abra megy? Ilyet csak a fanatikusok csinálnak, hogy kéretlenül ontják magukból az érzelmi zsarolós, manipulatív mellébeszéléseket. A 14es nagyon jól leírta, hogy bizony nem csak egy abortusznak, hanem egy szülésnek is lehetnek/vannak következményei, sőt ez utóbbi sokkal esélyesebb, mint az hogy abortusz miatt lesz valami komplikáció. Az is teljesen igaz, hogy sokan megbánják, hogy szültek. Az is valós, hogy egy terhesség és szülés ezerszer jobban megviseli a női szervezetet, mint egy ab. Talán ha nem állnának neki minden ilyen jellegű kérdés alatt az abellenesek minden hazugságot összehordani és képesek lennének tiszteletben tartani a másik döntését, kevesebb ilyen "vita" alakulna ki. De azt én sem bírom, mikor hasraütésszerűen, minden hiteles információ, tanulmány és egyéb nélkül ideböfögnek olyanokat, mint "A 70% megbánja" vagy "Úgyis meg fogod bánni", "Ha megszülnéd BIZTOS szeretni fogod" és tarsai....

2020. máj. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"A 70% megbánja" vagy "Úgyis meg fogod bánni", "Ha megszülnéd BIZTOS szeretni fogod" - ja, azt ha mégse, így jártak... a pár is, meg a gyerek is...

Nem tudom, hogy ezek a felelőtelen emberek honnan veszik a bátorságot mások életének tönkretételéhez...

Főleg az efféle lelkiismereti terroristák: "

"Ha a kisbabád a méhedben szólni tudna, elmondaná, hogy "... de nem tud b+, ahogy gondolkodni se... és nem hatalmazott fel egész biztosan egyetlen magzatvédőt se, hogy helyette, a nevében szónokoljon...

2020. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Hú. Most jöttem ide vissza, látom azóta jött jópár komment.


Képzeljétek, csak le akartam írni, de pont mikor nőgyógyászhoz akartam menni, előtte 2 nappal megjött. Valószínűleg nem ágyazódott be vagy kémiai terhesség volt. A mensi is sokkal erősebb és fájdalmasabb volt. Elmentem később orvoshoz, aki szerint korai spontán vetélés lehetett. Megnyugodtam, tisztább így a lelkiismeretem azért.

2020. máj. 29. 13:03
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor "szerencséd" volt, már ha ilyen esetben lehet szerencséröl beszélni. De mindenesetre a lehetö legoptimálisabb módon rendezödött a dolog.
2020. máj. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!