Gumi mellett hogy eshettem teherbe?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve, mert mindig odafigyeltem rá, hogy gumiban csináljuk, egy hetes késésnél teszteltem, pozitív lett.


Egyszerűen elképzelni sem tudom, vagy a gumi szakadt ki (bár ezt észrevettük volna, nem?), vagy előjáték közben előváladékos kézzel nyúlt be a barátom? Volt rá példa, hogy magának is húzogatta picit szex előtt, lehet itt rontottuk el az egészet, hogy benyúlt utána? :(


Mindig lelkiismereten védekeztem, 5 éve élek nemi életet, de eddig sosem volt semmi baleset.. kétségbe vagyok esve.. és haragszom magamra, hogy miért nem voltam körültekintőbb..


2020. máj. 8. 17:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
18%
Ha már elmondta az édesanyjának, akkor nyilván nem tud elmenni a tény mellett. Gondoljunk bele, felnevelt egy gyereket, közvetített számára egy értékrendet és akkor szembesülnie kell azzal, hogy a lánya elvenne egy kezdődő életet, aki nem mellesleg az unokája lenne. Én fiús anya vagyok, tehát a helyzetem kicsit más annyiban, hogy nem az én gyerekem fogja a szíve alatt hordani az unokámat, de ha előállnának egy ilyen döntéssel, én is csalódott lennék és azt hiszem, komolyan elgondolkodnék, hogy mely ponton rontottam el.
2020. máj. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%

#11, az a szülő, aki a gyerekére akarja erőszakolni a saját gondolkodását és értékrendjét, az szerintem eleve egy mocskos gazember.

A terhes nő meg nem lehet olyan zöld, hogy beáldozza annak a saját sorsát, hogy az anyjának mi tetszik, vagy mi nem tetszik.

2020. máj. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
76%

#11 Én meg akkor lennék iszonyúan csalódott, ha olyan anyám lenne, aki a saját értékrendjét akarja rámerőszakolni, úgy hogy tudja számomra az a lehető legrosszabb opció és képes lenne első kézből végignézni, ahogy tönkremegy az életem! Az ilyen számomra nem szülő.

Senkit nem érdekel, hogy anyuka milyen értékrenddel rendelkezik, ez ugyanis az Ő baja, a lánya önálló, felnőtt ember, saját értékrrenddel és saját döntésekkel, amit tiszteletben kell tartania, ennyi.

2020. máj. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
74%

"Kutatások szerint az abortuszon átesett nők 70%-a megbánta a döntését,"


Ahaa persze-persze, mutass már légy szíves erről egy hiteles, mondom hiteles, nem valami demagóg életvédő oldalról szedett, forrást. Nem fogsz tudni, ugyanis ez óriási hazugság! Az igazság az, hogy a döntő többség egy kicsit sem bánja meg a jól átgondolt, önszántából elvégeztetett abortuszt, lévén hogy az ember a jó döntéseit nagyon ritkán bánja meg....

Gusztustalan ez a szándékos félrevezető, HAZUG magzatfanatikus duma és az hogy néhányan képtelenek tiszteletben tartani a másik döntését. A kérdező döntött: NEM TARTJA MEG. Ehhez mérten kéne válaszolni. Nem a teremtő határozott így, szimplán pechesek voltak, ennyi. Hagyjuk a vallási mellébeszélést, itt erre senki sem kíváncsi, ezzel át lehet fáradni a vallási topikba.

Amúgy drága hazug magzatvédők, arról miért nem írtok, hogy hányan bánják meg, hogy szültek??? Mert hogy nem kevés ilyen nő van. Szülés utáni depresszió mond valami? Inkontinencia? A szüléssel járó sokszor elég gyakori következményekről, szövődményekről miért nem prédikáltok?! Azt már ne is említsük, hogy egy terhesség és szülés EZERSZER jobban megviseli egy nő szervezetét, testét, mint egy abortusz. Aztán ha mégis megbánja, hogy megtartotta és mely depresszióba zuhan?? Esetleg végső elkeseredettségében kidobja a kukába? Vagy rosszabb..? Mert hogy rengeteg ilyen sajnálatos történetről hallani. Biztos sokkal jobb lenne, igazatok van.

Számomra felfoghatatlan, hogy miféle szörnyeteg lenne képes a saját elvakult nézetei miatt ráerőszakolni valakire olyasvalamit, amit ő határozottan nem akar és ami tönkrevágná az életét... Épeszű felnőtt nem javasolja egy egyetemistának, hogy szüljön a nagy büdös semmire, pénz, lakhatás és minden egyéb szükséges dolog nélkül!

2020. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
15%

Ha a kisbabád a méhedben szólni tudna, elmondaná, hogy már dobog a szíve és érzékeli a Te szívdobbanásaidat is, hogy alakul a keze és lába, simogatja őt a víz, próbálgatja szopni az ujjait, hallja a hangodat, szereti, ha hintaszékben ringatózol, és fülel, amikor zenét hallgatsz.


Ha beszélni tudna, elmondhatná, hogy Hozzád tartozik, és ragaszkodik Hozzád. Ma még nem tudod, fiú vagy lány, és fogalmad sincs, hogy mennyi örömöt tartogat a léte. Vállald el és szeresd! Meglátod, megéri.

2020. máj. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%

15-ös: Vállalod, hogy ha a kérdezö megtartja a gyereket, nagykorúságáig, illetve a tanulmányai befejezéséig fizeted a gyerekre az összes költséget, illetve minden esetben vállaod a bebiszitterkedést, ha szükség van rá?


Amennyiben igen, és ezt hívatalos formában is lefektetitek, akkor jogos a követelésed, ha nem, akkor hagyd meg a kérdezönek a döntést, hogy anyagilag meg egyébként is tud-e vállalni MOST egy gyereket.

2020. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
2020. máj. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
#15 Nem unod még ezt a sok hittérítő, magzatfanatikus oldalról copyzott, demagóg hazug, érzelmi zsarolós hablatyot másolgatni minden abos kérdés alá? Gyomorforgató, hogy vannak ilyen emberek, akik ezekkel a érzelmileg zsarolós maszlagokkal akarják sunyin rászedni a másikat olyas valamire, amit ő nem akar, csak mert képtelenek elfogadni a másik álláspontját és döntését és mert ők maguk nem látnak ki az orruk mögül. Szégyen!
2020. máj. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

14 én nem vagyok abortusz ellenes de te ugyanúgy ferdítesz. Attól, hogy valakinek depressziója lesz vagy megviseli a testét így vagy úgy a szülés egyáltalán nem jelenti, hogy megbánja, hogy gyereke lett. Ne keverjük már a szezont a fazonnal. Plusz épeszű ember nem a kezelhető és átmeneti inkontinencia miatt fogjak megbánni, hogy gyereket szült.

Nekem a testemet viselte meg a szülés. 4 hónappal szülés után meg mindig nem tudok szexelni pl. Volt inkontinencia is. Mégse bántam meg egy percre sem és nem vagyok és nem is voltam depis sem. Nővéremnek fizikailag semmi baja. Mégis depis volt az elején. És képzeld, egyikünk sem bánta meg. Sőt ők már a másodikat tervezik.

Szoval nincs baj sem azzal, ha valaki abortusz parti, sem azzal ha nem, de ne ferdítsen már mindenki ilyen eszement módon könyörgöm.

2020. máj. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
58%

#19 Te amúgy miről beszélsz?? Javaslom először tanulj meg szöveget értelmezni, mielőtt másokat támadsz le, ugyanis én egy büdös szóval nem írtam olyat, hogy valaki a depresszió és az inkontinencia miatt bánja meg a gyerekszülést.🤦🏽‍♀️🤷🏽‍♀️ Értő olvasás, könyörgöm!

Az egyetlen, aki itt ferdített, az az a válaszoló volt, akitől idéztem is és már törölték a hsz-ét, miszerint a 70% megbanja az abortuszt, ami hazugság, plusz jött itt az ilyen meg olyan következményekkel. Erre írtam, hogy aki önszántából és jól meggondoltan megy abra, az nem bánja meg, továbbá egy terhesség és szülés ezerszer jobban megviseli a női testet, aminek ugyanúgy lehetnek maradandó szövődményei, sőt erre jóval nagyobb is az esély, mint az, hogy abortusz miatt szenved valaki maradandó károsodásokat. És a "70% megbánja az abortuszt" demagóg, kamu dumára reflektáltam, hogy sokan igen is megbánják, hogy szültek. Remélem az megvan, hogy csak azért mert te meg a nővéred nem bánta meg, más még megbánhatja...

Szóval mielőtt ilyen "eszement módon" és felháborodottan nekem esel, talán értelmezd, amit olvasol.:)

2020. máj. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!