Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elutasítjátok az abortuszt?...

Elutasítjátok az abortuszt? Vagy elfogadjátok?

Figyelt kérdés
Szerintem egyenlő a gyilkossággal, a babának joga van az élethez. Az anyának pedig nincs joga elvenni az életét. Akkor sem, ha az ő gyermeke.
2020. jún. 9. 14:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/127 anonim ***** válasza:
28%

Kedves 119/120-as!


Én látom most is, meg azt is, hogy jól lepontozott 0-ra.:D

Hihetetlen emberek vannak. Kulturáltan vitatkozni azt nem tud, csak ilyen kicsinyes módon reagálni.

2020. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/127 anonim ***** válasza:
91%
#121 Ahogy írta a 119 is, a komment, amire reagáltam törölve lett, de te pontosan miről beszélsz...? Én nem pontoztalak le egyrészt, másrészt ki vitatkozott??:D Ezen mit kéne vitatkozni? Őszintén nem értem, de mindegy is.
2020. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/127 anonim ***** válasza:
13%

Kedves 122/122!

Hűha, akkor valamit összekevertem. Úgy értettem, hogy az pontozott le, akitől beidéztem azt a pár mondatot. De akkor már értem,legalábbis azt hiszem.:) Néha csinál fura dolgokat a net.Azt hiszem jobb lesz mindenkinek, meg nekem is, ha inkább nem szólok olyasmihez, ami nem egyértelmű a számomra. Ki vitatkozott? Hát itt többen is, ha visszaolvasol, két táborra szakadtak a hozzászólók. És nyilván vannak véleménykülönbségek.Tőled meg elnézést, ha úgy érzed, megbántottalak. Nyilván nem állt szándékomban.

2020. jún. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/127 anonim ***** válasza:
70%
Nincs hozzá közöm. Elutasítom,HA magamról van szó. ÉN megtartanám. A többi nem az én dolgom.
2020. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/127 anonim ***** válasza:
73%

Na,konkrétan most melyik tábor lelki világát sértettem a válaszommal?

Az vele a gond,hogy én megtartanám,vagy az,hogy nem ugatok bele más dolgába? Melyik hozáállás nem volt korrekt?

2020. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/127 anonim ***** válasza:
72%

RachelWarner,szerintem az, hogy ebbe a válaszba nem lehet belekötni.:D

(Majd visszanézek pár nap után, hogy mennyire lettem lepontozva.:D)

2020. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/127 anonim ***** válasza:
72%
Valóban ez lehet a gond. Ennél semlegesebben már nem tudok hozzáállni. Ahhoz,hogy én megtartanám,ugyanúgy semmi köze senkinek,mint ahhoz,ha nem akarnám megtartani,tehát a döntéspártiaknak sem lehet ellene kifogásuk. Ez is egy döntés. Esetleg az ab. elleneseket zavarhatja,hogy engem más magzata nem érdekel és nem érzem küldetésemnek,hogy mindenki terhességéről én rendelkezzek :)
2020. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!