Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elutasítjátok az abortuszt?...

Elutasítjátok az abortuszt? Vagy elfogadjátok?

Figyelt kérdés
Szerintem egyenlő a gyilkossággal, a babának joga van az élethez. Az anyának pedig nincs joga elvenni az életét. Akkor sem, ha az ő gyermeke.
2020. jún. 9. 14:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/127 anonim ***** válasza:
79%
De kérdező, ha Te is kimindtad, leírtad, hogy nincs közös hozzá, egyszerűen nem tudom, hogy hogy lehetsz ennyire degenerált, hogy folyamatosan ezt szajkózd. Nőj fel, és legyél annyira bizonyosan normális, mint amennyire most idióta vagy.
2020. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/127 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk meg tőled és a végletekig korlátolt, rettentően primitív és ostoba agymenéseidtől forog a gyomrunk, nekem legalábbis biztosan.

Életemben ilyen buta emberrel, mint amilyen te vagy még nem találkoztam és remélem soha nem is fogok. Csak nem értem mi a bánatos fenéért teszel fel kérdést, ha aztán vergődsz itt a válaszolokon, mint az 3 éves, akitől elveszik a maciját.


De akkor jöjjenek a te fantasztikus megállapítasaid, a tisztán látás végett:


1, Egy fejletlen, tudat nélküli sejtcsomó több "joggal" rendelkezik, mint a már megszületett emberek. Ők és az ő döntésük senkit nem érdekel, legalábbis téged biztosan nem.


2, 12 éves kislány saját magának köszönheti, ha megerőszakolják iskolába menet. 🤦‍♀️


3, Számodra felfoghatatlan, hogy nem létezik 100%-os védelem és van aki nem akar becsúszott, nem kívánt gyereket szülni, ezzel hazavágva az egész életét.


4, Szerinted egy 7-8 hetes embrió, ami se nem érez, se nem tud levegőt venni magától és egyetlen percig sem maradna életben a nő méhén kívül, az pontosan ugyanolyan "ember", mint pl itt bármelyik kommentelő. Végülis az lényegtelen, hogy mi életben tudunk maradni a másik mehe nélkül is. 🤷🏻‍♀️ Ne is foglalkozz az észérvekkel meg biológiával, végén még szorulna beled8egy kis értelem..


5, Valamilyen nyakatekert "logika" mentén szerinted valamit, ami még csak meg sem született valamilyen úton-módon meg lehet ölni... te biztos tudsz valamit, amit mi nem. 😂


6, Nyilván, ha választanod kéne a már megszületett gyereked és a hasadban lévő embrió között, akkor te nekiállnál gondolkodni, hogy "Hmmm egy fájdalmat nem érző sejthalmazt vagy a már érző, éppen mellettem ülő gyermekemet válasszam...."

Hisz te szerinted ugye a kettő egyenlő, szóval én inkább a te gyereked sajnálom tiszta szívből, hogy számára csak egy olyan "anya" jutott, aki lazán választana helyette egy embriót. 🤦‍♀️


Észre sem veszed mennyi logikát és szérvet mellőző kreténséget hordassz össze.

Ja és csak azért, mert a mi szüleink ÖNSZÁNTUKBÓL gyereket vállaltak, mi még nem tartozunk semmiféle kötelezettséggel a gyerekvállalás irányába, az az ő döntésük volt, az meg hogy én megszülök-e egy nem kívánt terhességet pedig az ÉN döntésem ennyi. Nem is értem miféle logika mentén lehet összemosni a mi szüleink évtizedekkel ezelőtti döntését, azzal hogy mi jelenleg és a jövőben hogyan döntenénk a saját életünk felett....

2020. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/127 anonim ***** válasza:
80%
Nincs semmi baj az abortusszal. Mindenki sajat maga dönti el mit akar. Ha téged ez zavar ennyire akkor vedd fel minden abortuszra készülő növel a kapcsolatot es közöld velük te felneveled a gyereket csak szüljék meg . vallald el a nevelést az osszesnek ! Így legalabb eletben lesznek es neked nem kell ilyen dolgokon bosszankodnod ! :)
2020. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/127 anonim ***** válasza:
89%

Egy annyira sötét buta paraszt vagy kedves kérdező 🤦‍♀️



Van a környezetedben születésétől fogva beteg gyermek?

Na kérdezz meg egy szülőt aki a nap 24 órájában ápolja a magatehetetlen gyermekét kinek élet az?

2020. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/127 anonim ***** válasza:
63%
53-as . Ez nagyon jó .
2020. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/127 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogyha mindenki ellened van nem a többséggel van a gond. Szerintem egy ember nem írta ide, hogy eszeveszett abortálás egy jó dolog, mindenki a szélsőségeket írta le és azt, hogy abortuszt mint "kényelmi funkció"-t elítéli. Én még csak 20 éves F vagyok és komolyan mondom, ha barátnőmmel becsúszna egy gyerek és abortuszon gondolna a létező összes dolgot megtenném, hogy meg legyen tartva és még így sem értek veled egyet. A nagy különbség, hogy van lehetőségem egy anyagi háttér biztosítására, és a gyereknek lenne egy szép szerető családja. Sokaknak ez nagyon is nem adatna meg és lehet, hogy te nem voltál akár egy megerőszakolt kislány akár egy fiatal lány szerepébe akit emiatt kitagadna a családja, akár egy felnőtt nő szerepében aki magát sem tudja ellátni, nemhogy egy gyereket. Vagy akár egy beteg kisgyerek aki csak egy életen át szenvedne. Örülök és szívből kívánom, hogy sosem keljen ilyet megtapasztalnod se te se a gyerekeid esetében.
2020. jún. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/127 anonim ***** válasza:
90%
#57 ez az. Ilyen frappánsan és udvariasan nehéz fogalmazni, ez mind így van, ahogy írtad.
2020. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/127 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező te nem vagy normális! Megkérdezed az emberek véleményét de igazából nem érdekel, csak a vélt igazadat fújod. Nem veszed észre, hogy te mész szemben az autópályán?
2020. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/127 anonim ***** válasza:
68%
Nem mellesleg amit itt a kérdező csinál, az konkrétan szerintem súrolja a becsületsértés/rágalmazás határát. Ugyanis egyszerűen legyilkosozza azokat, akik bármilyen okból átestek abortuszon.
2020. jún. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/127 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező arról senki sem tehet, hogy te nem tudsz teherbe esni és ide jössz vergődni meg másokat le gyilkosozni.

Gondolkozzál már mielőtt leírsz valamit.

Fogadd el mások véleményét is, ha már egyszer ilyen kérdést írsz ki.

Senki helyébe nem tudod beleképzelni magad, nem tudod ki mit él át amikor egy ilyen döntésre jut.

Azokat én is elítélem, akik védekezés nélkül teherbe esnek és évente többször mennek abortuszra. De még az is jobb döntés, minthogy megszülje és megölje a gyermekét. Mert sajnos a mai világban ez egyre gyakoribb.

De azok akik védekezés mellett esnek teherbe vagy egészségügyi problémák miatt nem tarthatják meg a babát, esetleg beteg a baba, őket nem ítélem el.

Nagy lelki fájdalom egy ilyen döntést meghozni.

Amíg nem jártál ezeknek a nőknek a cipőjébe, addig ne ítélkezz.

Mert te is kerülhetsz még ebbe a cipőbe. Hacsak nem egy gőgössé vált meddő nőszemély vagy.

2020. jún. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!