Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elutasítjátok az abortuszt?...

Elutasítjátok az abortuszt? Vagy elfogadjátok?

Figyelt kérdés
Szerintem egyenlő a gyilkossággal, a babának joga van az élethez. Az anyának pedig nincs joga elvenni az életét. Akkor sem, ha az ő gyermeke.
2020. jún. 9. 14:45
 71/127 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan már #69, tényleg hagyjad, hisz láthatod hogy egyik sem képes levenni a szemellenzőt, kár beléjük a szó, az észérvek és a tények egyszerűen leperegnek róluk.... Feleslegesen erőlködsz.

Végül is anno volt 200 ezer, amikor ritkaság számban ment a fogamzásgátlás, ma meg van 35 ezer, ami nemes egyszerűséggel bizonyítja, hogy SOKKAL többen védekeznek ma, mint anno, de igazából hagyjuk már, hisz a tényekkel nincsenek itt sokan jóban. :D Nonszensz. Aki képes azt írni, hogy inkább megöli magát, semmint egy fejletlen embriót, attól mit vársz...? Annyi esze nincs, hogy felfogja, ha magát megöli, az embriónak is annyi.:D

2020. jún. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/127 anonim ***** válasza:
5%

Te nagyon okos! Úgy értettem hogy magamnak hamarabb tudnék ártani (nem terhesen!) mint másnak. Rajtad kívül ezt mindenki megértette.

"Tények"... 😂😂😂😂

2020. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/127 anonim ***** válasza:
65%
"Még ez is túl nagy szám." - szerintem meg kb reális szám. Ugye ha 1 millió pár 1%-os Pearl indexxel bíró módszerrel védkezik, az 10 000 nem tervezett terhesség 1 év alatt. Ez a tablettára kb igaz, gumióvszeré ennél rosszabb. (3-5%).
2020. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/127 anonim ***** válasza:
3%
Egyébként meg ha szembe jönnél az utcán és azt mondanád hogy mész abortuszra, nem érdekelne. Majd te lejátszod magaddal. Én nem tennék ilyet, számomra ez bűn. De mással is vagyok így, és az sem érdekel ha más csinálja. A felelőtlenség és felelősséghárítás bosszantó, de kb ennyi.
2020. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/127 anonim ***** válasza:
89%

Tévedés, másnak is feltűnt a logikai bukfenc, de hát ugye az is a másik hibája, hogy te nem tudsz 1 mondatot se értelmesen leírni, aztán nyavalyogsz, ha valaki ezt megjegyzi.:D


Igen, a tények azok, amikkel ti nagyon-nagyon rosszban vagytok, hisz mint ahogy láthattuk a 70-es hsz-t is, a kész tényekre is csak annyit tudtok odahányni "Ugyan hagyjuk már.." :D:D:D Végül is, kit érdekelnek a statisztikák meg az észérvek. Jó ég...

2020. jún. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/127 anonim ***** válasza:
70%
#72, tudjuk, hogy a drága magzatvédők számára a "tények" egy szitokszó, elvégre is ellent mondanak a hiteiteknek. Ugye sokkal egyszerűbb vagdalkozni, mint tényeket átgondolni, elég csak erősen hinni benne, hogy igazatok van:)
2020. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/127 anonim ***** válasza:
7%
Nekem mindegy. Engem más magzata nem érdekel. A baj az, hogy a saját anyját sem. Én nem tudnék a gyerekeimet látva arra gondolni, hogy lett volna még egy ilyen tündér, csak én azt mondtam hogy vannak "tények".
2020. jún. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/127 anonim ***** válasza:
90%

#76 Sokáig szeretnéd még égetni magad? :D

Senki nem mondta, hogy mindenki védekezés mellett esik teherbe, de tény az, hogy a foggátló időszaka előtt volt 200 ezer ab évente, ma meg hogy van kb 50 féle védekezési módszer és nagyjából mindenkinek elérhető valamelyik, így van 35 ezer!! Ergo ebből egyértelműen és a napnál is világosabban látszik, hogy JELENTŐSEN CSÖKKENT az abortusz, mert sokkal többen védekeznek, mint annak idején. Ehhez azért túl sok ész nem kell, hogy belássuk, de ugye rólatok ezek leperegnek, mert nem tudtok vele mit kezdeni, hisz nem a ti meséteket igazolja. Szar ügy, de attól még akkor is tény marad. Pont. Lehet rajta vergődni, semmin nem változtat.

2020. jún. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/127 anonim ***** válasza:
92%

Fúú te jó ég, ezeknek tényleg kár bármit magyarázni.

Tény az, hogy csökkent az abortusz és tény az, hogy a mai napig nincs 100%-os védekezés, ennyit mondtunk. Ergo mai napik vannak nők, akik akaratuk és megfelelő védekezés ellenére esnek teherbe és süllyedjen a föld alá, aki egy ilyen nőre is rákényszerítené a gyerekvállalást, csak mert neki az a heppje, hogy a nőnek kuss a neve a saját élete és teste felett. Azokról ne is beszéljünk, akik a megerőszakolt nőkre is szülést kényszerítenének..

2020. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/127 anonim ***** válasza:
67%
Értem... szóval adott esetben te nyugodtan okoznál kárt magadnak (ez magánügy), a párodnak, vagy a meglévő gyerekeidnek, csak "jajj még egy ilyen tündér"
2020. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!