Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Elutasítjátok az abortuszt?...

Elutasítjátok az abortuszt? Vagy elfogadjátok?

Figyelt kérdés
Szerintem egyenlő a gyilkossággal, a babának joga van az élethez. Az anyának pedig nincs joga elvenni az életét. Akkor sem, ha az ő gyermeke.
2020. jún. 9. 14:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/127 anonim ***** válasza:
15%
Én elítélem, szerintem ez a legnagyobb bűn amit nő tehet a gyerekével és saját magával is.
2020. jún. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/127 anonim ***** válasza:
11%
Én is elutasítom, soha nem lennék rá képes. Magamat hamarabb ölném meg, képtelen lennék azzal a tudattal felfeküdni a műtőasztalra, hogy ez fog történni. Felnőttként kell viselkedni és védekezni. Nem abortuszra járogatni bérlettel.
2020. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/127 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező láthatóan nem százas, ép elméjű ember nem viselkedik ilyen végtelenül sötét módon, mint ő, főleg képes elfogadni más véleményét szidkozódás nélkül.

Én nem ítélem el, mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja és senkinek nincs köze, hogy ki hogy dönt a teste és élete felett. Mint ahogy ahhoz sincs senkinek köze, hogy X vagy Y hogysn védekezik vagy hogyan éli a szexuális életét! 100%-os védelem nem létezik, szóval nem kéne csak úgy félvállról dobálózni a "védekezni kell" dumával. Főleg, hogy emberek vagyunk, hibázhatunk, igen a védekezésben is. Simán előfordulhat bárkivel, hogy elkapja a hév és egyszer kimarad a védekezés vagy kicsit ittasan egymásnak esnek a párjával és nem húznak gumit és terhesség lesz a vége. Tegye a szívére mindenki a kezét és úgy mondja, hogy ő vele aztán soha a büdös életben nem fordult még elő olyan, hogy nem védekezett megfelelően.... Max voltak annyira szerencsések, hogy nem kért belőle baj. Bár nyilván az ilyen beismerni úgy sem fogja, hogy ő sem tökéletes.

Az abortusz pedig nem bűn és főleg nem gyilkosság! Egy legális műtétnél "bűn" meg "gyilkosság" szavakkal, ráadásul mindezt totálisan ismeretlenül csak rendkívül buta ember dobálkozik, aki vélhetően életében nem fogott még a kezében biosz könyvet sem.

Az az embrió pedig még nem gyerek, ergo az az állítás is ostobaság, hogy "amit el tud követni a gyerekével". Milyen gyerekével? Az abortusz során max pár hetes, fejletlen embrió van, de véletlen sem gyerek. Gondolkodni ér!

2020. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/127 anonim ***** válasza:
61%
#63 "Felnőttként kell viselkedni és védekezni." - még mindig nincs 100%-os védekezés, ugye... de ez a tény valahogy nem jut el az agyatokhoz...
2020. jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/127 anonim ***** válasza:
57%

Én is elutasítom, soha nem lennék rá képes. Magamat hamarabb ölném meg, képtelen lennék azzal a tudattal felfeküdni a műtőasztalra, hogy ez fog történni. Felnőttként kell viselkedni és védekezni. Nem abortuszra járogatni bérlettel.


Válaszoló azért arra kíváncsi lennék, hogy akkor is így nyilatkoznál e, ha egészségügyileg veszélyes lenne rád a terhesség, vagy esetleg élettel nem összeegyeztethető betegsége lenne a babádnak.

Annó én is azt mondtam, hogy soha nem lennék képes az abortuszra, de sajnos van az a helyzet amikor muszáj ilyen döntést hozni.

2020. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/127 anonim ***** válasza:
69%
"Én is elutasítom, soha nem lennék rá képes. Magamat hamarabb ölném meg," - khmmm... szerinted azt túlélné az embió/magzat? Mindig kiakadok az ilyen szintű fanatikusságtól...
2020. jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/127 anonim ***** válasza:
36%
Nem értem, miért baj ha valakinek más a véleménye mint neked. Miért kéne mindenről ugyanúgy gondolkodnunk? A legtöbben odaírták, hogy "szerintük", 'ők így tennének" stb. 2020 van, engedtessék meg, hogy az embernek legyen saját véleménye.
2020. jún. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/127 anonim ***** válasza:
13%

Persze nincsen 100os védekezés. De azért megnézném mennyi az az abortusz, ami védekezés melletti terhességből lett. Nyilván elenyésző, hatalmas száma van az abortuszoknak, ennyi nem lesz védekezés mellett!

Mindenki azt csinál amit akar, én elítélem és megértem akinek a gyomra forog ettől...

2020. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/127 anonim ***** válasza:
62%
"Nyilván elenyésző, hatalmas száma van az abortuszoknak, ennyi nem lesz védekezés mellett!" - mihez képest? A fogamzásgátló előtti időkben 200 ezer volt évente Magyarországon, most meg van 35 ezer körül... Na ez a különbség ha védekeznek, vagy ha egyáltalán nem. Elég látványos, azt gondolom.
2020. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/127 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan hagyjuk már... és ki ellenőrzi hogy az a 35 ezer igazat mond? Még ez is túl nagy szám.
2020. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!