Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 16 és fél évesen, ha teherbe...

16 és fél évesen, ha teherbe esek, akkor kényszeríthetnek rá, hogy elvetessem?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg az a szomorú, hogy némelyeknek teljesen természetes az, hogy felelőtlenül és eszetlenül, kerek 0 Ft bevétellel, stabil munkahely, kapcsolat valamint érettségi és minden egyéb gyerekhez szükséges MINIMUM nélkül, hazaszülünk a csupasz valagunkra anyámékhoz és elvárjuk, hogy ők örömükben tapsikoljanak, pénzeljenek, viseljék el, hogy a nyugodt életüket felváltja majd az állandó bömbölés meg a szaros pelenkák meg hogy esetlegesen nekik kell többet dolgozni azért, hogy kitermeljék a szükséges pénzt..... Hát persze. Szerintem is gusztustalan egy világ, ahol ez a módi, hogy 16 éves magukat nagylánynak képzelő gyerekek babásat akarnak játszani anyuciék pénzén és még anyuciék a szemetek, ha ehhez nem vágnak jó képet és nem asszisztálnak hozzá.

Ha annyira nagylánynak hiszi magát kemény 16,5 évesen, akkor lehet menni összeköltözni a “párjával” egy albérletbe és együtt megteremteni mindent, ami szükségeltetik egy gyerekhez, nem pedig elvárni, hogy a szülők finanszírozzák a felelőtlen viselkedésüket, ennyi.

2021. febr. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
74%
40es, miért örüljek hogy még egy éhes szájat nekem kellene eltartani mert a lányom felelőtlen és buta volt?
2021. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, kaptál rendesen.. Azért megírnád, hogy terhes vagy -e, mert nem biztos egyáltalán?
2021. febr. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nem kényszeríthetnek se megtartásra, se abortuszra. Pont, ahogy te sem kényszerítheted őket semmire. Ha akarják befogadják a gyereked, ha nem akarják nem. Ha akarják segítenek az ellátásában, ha nem akarják, akkor nem. Mindenki a saját döntéséért vállal felelősséget.
2021. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező!

Én 17 évesen maradtam terhes, elvetettem. Örökké hálás leszek nagymamámnak (ő nevelt anyum halála után) hogy szinte rákényszerített. Mit tudtam volna neki megadni? A semmit!

25 évesen anya lettem, de akkor már felnőtt voltam, volt mire szülnöm.

Abortuszra senki nem kényszeríthet, de gondold át ezt nagyon alaposan.

Nézd, nekem most lenne egy közel 20 éves gyerekem, úgy hogy én magam is csak 36 éves vagyok.

Ne cseszd el egy gyerek életét, a magatokét se!

Teszt, ha pozitív beszélsz a szüleiddel, és tipli abortusz.

2021. febr. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
95%
Mi ujság kérdezõ csináltál tesztet?
2021. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
82%
46 Pontosan honnan is tudod, hogy a 45 nem védekezett és főként: mi közöd is van hozzá?! Ész megáll, hogy némelyek mit meg nem engednek maguknak idegen emberekkel szemben....
2021. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez nagyon család-, és hozzáállásfüggő. Azért aki nem csak ült a kanapén 30 évig, az fel tud mutatni olyan egzisztenciát 40-es éveire, hogy nem igazán kottyan meg neki egy kisbaba eltartása. A lányt ígyis-úgyis huszonéves koráig el kell tartani, amíg nem végezne a sulival. Én úgy állok hozzá, hogy a gyerekem hibázott, ez van, ő is tudja, hogy hülyeséget csinált, de nem fogom büntetni érte ha ragaszkodik a gyerekéhez. Meg lehet oldani, neki sem lesz ebből feltétlen hátránya, sok pozitív példa is van.
2021. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező felszívódott... Nem hiszem hogy fog írni ide többet, valószínűleg a szokásos provokáló kamu. Ha mégsem akkor remélem jól alakul majd az élete
2021. febr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
36%
48as, aki normálisan védekezik(nem, a csak egy percre tette be, megszakítás, pharmatatex, hányás hasmenés után kiegészítő védekezés nélküli szex stb) nem normális védekezés, csak a legritkább esetben lesz terhes.
2021. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!