Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 16 és fél évesen, ha teherbe...

16 és fél évesen, ha teherbe esek, akkor kényszeríthetnek rá, hogy elvetessem?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 10:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
88%

Nem, messze nem ezt írtam le, de nem is várom, hogy megértsd.:)


Ki mondta, hogy nem lehet véleményed egyébként, hm? Mert én biztosan nem, csak nem értem minek oldalakon át győzködni a másikat, mikor nyilvánvalóan soha nem lesz egyetértés. Te leírtad a tied, én az enyémet, meg a másik kommentelő is az övét, ennyi, rövidre kellett volna zárni, nem tizedjére is leírni ugyanazt. Még jó hogy reagál rá az ember, ha folyamat megszólítják...

2021. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
90%

Én akkor reagáltam elsőnek, mikor azt ecsetelted, hogy magára vessen az a szülő, aki nem képes még egy főt lazán eltartani és hogy abortuszra kényszeríti a lányát, mindezt pusztán mert ezzel minden szülőt megszólítottál, így hát nem is kell csodálkozni, ha erre reagálnak, mint ahogy rajtam kívül többen is tették. A továbbiakban pedig te is pont ugyanúgy reagáltál a kommentjeimre, mivel az nyilván nem egyezett a tiéddel.

Amúgy nem én vagyok az, akit ennyire szíven üt a tény, hogy sok szülőnek nem totálisan természetes hogy a gyereke csupasz seggel az ő nyakukra szül, de mindegy.

2021. febr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
25%
Sírva kérlek benneteket - vegyétek úgy, hogy letérdeltem - hagyjátok már abba, mert így ennek soha nem lesz vége!
2021. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig csak a saját nevemben nyilatkoztam, véleményem pedig lehet az ilyen szülőkről, ahogy feltehetőleg neked is van rólam.


De most már tényleg befejeztem, jogos, már nekem is unalmas. :)

2021. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
91%

Én sem nyilatkoztam más nevében, ahogy a véleményem nekem is meg lehet az efféle szülőkről..


De tényleg zárjuk le inkább, ezt bőven túltárgyaltuk.

2021. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim válasza:
17%
Nem, és ne vetesd el semmiképp! Egyszerűen nem éri meg bárki bármit is mond. De nagyon kívánom, hogy jól alakuljanak a dolgok! :)
2021. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
61%
Az exem megtartotta a "becsusszanó babikát" - na AZ baromira nem érte meg, hozzávetőleg 7-8 ember szívott miatta jó nagyokat évtizedekig...
2021. febr. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
82%
Ja, majd biztos jobban megéri 16-17 évesen egy életre tönkre vágni az életét, amikor rájön hogy nulla forintból nem lehet gyereket “nevelni” gyerekfejjel, főleg ugye ha a szülők nem járulnak hozzá ahhoz, hogy az ő nyakukra szüljön, teljes joggal és főleg ha a pasija is lelép, amire nagyon nagy az esély. Valóban remek kilátások.🙂
2021. febr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
77%
Na igen, amikor ott a megszületett gyerek, és minden magzatvédő-jövőlátással szemben mégse szeret bele pillanatok alatt se az apa, se a nagyszülők, és jönnek sorban a problémák, esetleg a nő is elkezd amiatt szenvedni, amit vesztett az életében a szülés miatt - na, akkor és ott megáll a magzatvédők tudománya... nem képesek semmilyen felelősséget sem vállalni a miattuk kialakult helyzetért, nem hogy kezelni azt bármilyen módon...
2021. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
38%

Milyen jól elveszekedtek itt egy kamu kérdés alatt :D


A kérdező legalábbis felszívódott.

2021. febr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!