Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit tennétek ha kiderülne a...

Mit tennétek ha kiderülne a születendő gyermeked genetikai rendellenességgel küzd?

Figyelt kérdés
Nálunk konkrétan Turner szindróma lett megállapítva, és testközelből is ismerek olyan hölgyet aki ezzel küzd. Rengeteg olyan problémát okozhat ez a betegség, ami okán fontolóra vettem a megszakítást. Szívtelen lennék? Úgy érzem nincs jogom egy ilyen betegség tudatában világra hozni, pedig 4 évig küzdöttünk érte.

2021. okt. 27. 13:56
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
84%
En nem Mo on elek mar regota, de oszinten orulok hogy ennyi nyugodtan merlegelo okos intelligens notarsam el otthon. Es orulok annak hogy ugy tunik sokkal kevesebb az aki a mindenaron valo szulesre/szuletesre probal ravenni a problemakat lekicsinyelve esetleg nem is ismerve. a turneres holgy bejegyzeses nagyon szomoru de ugyanakkor komoly betekintest ad egy olyan ember eletebe aki EBBEN EL. tehat pontosan tudja mi varna a szuletendo gyerekr. en semmifele rendellenesseggel nem szultem volna meg a gyerekemet. Es a sors szemet ironiaja hogy a gyerekem 15 evesen lett diagnosztizalva schizofreniaval. Mivel nem volt hajlando kezeltetni magat es a gyogyszereket szedni az elete tragikusan ert veget 19 eves koraban . Itt nem lehet meg egy 10 eves gyereket se olyasmire kenyszeriteni amit nem hajlando megtenni. ezt azert irom hogy nem volt modomban rakenyszeriteni sem a gyogyszerekre sem masra. sajat akarata volt a tavozasa is;-(((
2022. jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
50%
Részvétem utolsó.. Az én lányom autista, de nem lehet összehasonlítani az érzéseit, gondolatait a többiével, ahogy az egy darab turneres nő sem ugyanazon megy át, mint a társai. Esetleg van pár apró hasonló pont, de semmi több. Nekem mondjuk vörös a hajam, nem ugyanazokat éltem át, mint a többi vörös hajú. Mindegyikünkké más élet, más környezeti hatások és családi háttér miatt.miatt.
2022. jan. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
76%
koszonom 52 es kedves vagy. a voros hajadat latatlanban is irigylem;-)) imadom ezt a hajszint. en sotetszoke vagyok erfedetileg de mivel sok az osz mar benne igy mellirozva van . egyszer megprobaltam vorosre festetni de nem allt jol valahogyan az arcomhoz.Sajnalom hogy a lanyod nem egeszseges, sajnos mindenkinek (legalabbis a legtobbunknek) kidob valamit a gep amire igazan nem vagytun. kivanok sok erot es kitartas mindkettotoknek.
2022. febr. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!