Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Változik a hazai abortusztörvé...

Változik a hazai abortusztörvény, szerintetek ez nem kegyetlen?

Figyelt kérdés

"Szeptember 15-én lép életbe az a belügyminiszteri rendelet, amely rögzíti, hogy a terhességmegszakítás előtt az édesanyának egy olyan szülész-nőgyógyász szakorvos által kiadott leletet is be kell mutatnia, amely igazolja, hogy az állapotos nő a terhesség megszakítása előtt meghallgatta gyermeke szívhangját."


És ha valaki ne adj isten nemi erőszak áldozata lett és ezért lett terhes? Vagy ha nem is ennyire brutális módon, csak éppen fogamzásgátló szedése mellett mégis teherbe esik valaki? Miért is kell még egy ilyen kegyetlenséggel traumatizálni a nőket?


Ugyanis ezek is benne vannak a pakliban, nem csak a felelőtlen együttlét során eshet teherbe valaki...


2022. szept. 13. 10:36
 61/92 anonim ***** válasza:
91%

Bővebb kifejtésre számítottam. "Nem vetetném el." Ez nem ilyen egyszerű.

Ki tartaná el a lányodat terhesen? (tuti férfi vagy)

Egyáltalán milyen apa vagy te, hogy a megerőszakolt lányodat kényszerítenéd a terhesség kihordására? Egy őrült állat gyerekének megszülésére?

Hogyan dolgozná fel a nemi erőszakot, ha 9 hónapig a hasában élősködik a következménye?

A terhesség és szülés komplikációi?

Miből fogod eltartani a megerőszakolt lányod gyerekét?


Tudtad, hogy a háború után "felmentő" szovjet katonák erőszaksorozata után bármelyik nő mehetett legális abortuszra, semmit nem kérdeztek! Vajon miért?

2022. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 A kérdező kommentje:
Szerintem is férfi amúgy, és van egy olyan érzésem, hogy se kutyája se macskája, nemhogy párja, gyereke...
2022. szept. 13. 14:26
 63/92 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy ha csak a vizsgálat után közlöm vele, hogy nem akarom megtartani, akkor visszafektet és megultrahangoz újra, hogy bekapcsolhassa a hangot a gépen?
2022. szept. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom ez eleve úgy van kitalálva, hogy feketén-fehéren le kell írva legyen.
2022. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
14%

#61 #62

Azt értsétek meg, hogy szerintem az a gyerek a fogantatás pillanatától emberi lény, és nem tehet semmiről ami előtte történt, de mégegyszer mondom, nem megerőszakolták azt a 21 ezer embert, akik tavaly abortuszt végeztek.


A gyerek életét semmilyen körülmények között nem lehet kioltani. Lehet támogatni az ilyen eseteket, de nem lehet kioltani az életét. Mégha meg is erőszakolják, nem egy "erőszaktevő gyereke", s nem is egy "parazita", hanem hogy egy fejlődésben lévő emberi lény, aki nem tehet semmiről.

2022. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
80%

"Azt értsétek meg, hogy szerintem az a gyerek a fogantatás pillanatától emberi lény"

Mi értjük, de te is érted, hogy sokan mások meg nem értenek egyet veled?

2022. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
88%
65, te meg azt értsd meg, hogy amit leírtál, az a te véleményed, más még gondolhatja máshogy. "semmilyen körülmények között nem lehet kioltani" - ez nem tény, hanem vélemény. Van rá alsóhangon 21000 példa ami azt bizonyítja, hogy léteznek más vélemények is.
2022. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
14%
#66 #67 én értem hogy van aki így gondolja, de mivel szerintem ez gyilkosság, és nem csak akkor ha én követem el, hanem ha bárki más követi is el, azt hiszem világos, hogy egyáltalán nem érdekel a véleményed. Tőlem gondolhatod azt, hogy nem gyilkosság, de szerintem az, és én azt támogatom hogy minden eszközzel akadályozzanak meg titeket ebben.
2022. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
70%
Csak azért ekkora szád, mert nem neked kell kihordanod. Ha a férfiak lennének azok akik kihordják a gyereket, minden sarkon abortusz klinika lenne.
2022. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
83%

68, nekem tök okés. ÉN meg támogatom, hogy mindneki maga döntse el.

A te véleményed az enyém ellen.

1-1.

Nincs ebben semmi. 7 oldalnyi kommentelgetés legalábbis biztos nincs.

2022. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!