Mennyire vagyok rossz ember?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy gonoszság az hogy nem akarom őt és még bűntudatom sincs az abortusz iránt?


Szörnyű embernek érzem magam.

Párom azt mondja ram hogy szívtelen vagyok és nincsenek érzéseim és egyetértek vele, valami nincs rendben velem.



#baba #abortusz #Rossz ember vagyok tényleg ez miatt?
2022. nov. 15. 23:01
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%
Éppen az abortusz a felelősség vállalása ebben az esetben. Persze könnyebb megtartani, aztán majd lesz valahogy (bárányka-legelő stb).
2022. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
35%
21es, nem, nem kéne agyatlanul széttenni a lábát és nem lenne abortusz. Érdekes, hogy mindig az abortuszosoknál nem hat a gyógyszer, meg szakad ki a gumi...ott miért nem ahol nem baj ha esetleg jönne a gyerek?
2022. nov. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
27%
Itt nem az abortusszal van a baj,hanem azzal hogy ha nem akar gyereket, védekezzen rendesen!!!
2022. nov. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
62%

Ő hordja ki? Ő kockáztatja, hogy belehal a szülésbe?


Nem. Akkor? KSS a neve.

2022. nov. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
18%
24es a csajnak is legyen az a neve ha egy épkézláb pasinak se fog kelleni
2022. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
73%

Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezni kell - én pl akartam védekezni, de az akkori párom megerőszakolt - nem, nem ilyennek ismertem meg, csak "rossz napja volt, és neki jár a szex".


Pech. Félreismertem, és még az a szerencsém, hogy másnap azonnal mentem 72 órásért - és dobtam is.


A védekezni kell szép mantra, de egyik sem 100%-os.

Vagy akkor nincs szex. Nincs behatolás, semmi - ja, az a pasiknak nem jó, nekik kell a lyuk, de ha teherbe EJTIK! a nőt, akkor a nő a szmt, amiért elveteti a magzatot.

2022. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
14%

Nem kell bedugni a nőbe, akkor nem lesz magzat, nem kell problémázni.


22-es, ez súlyos érvelési hiba. Nem baj, megesik. ;)

2022. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%
A lakosság számához illesztve a védekezési módszerek hibaszázalékát, kifejezetten KEVÉS az abortusz nálunk.
2022. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
14%
Hat... Esetleg adjatok orokbe? De... Teny es valo hogy ahogy hangzol hozzatok baba nemvalo
2022. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
58%

Örökbe adni? Annál mérföldekkel jobb az abortusz.

Nő oldaláról: 9 hónapig szenvedsz egy benned élő "parazitától", fájdalmasan megszülöd. Testi elváltozások tömegét okozza. Lelkileg is sokkal megterhelőbb, mert már egy kész gyerektől, akit a kezedben tarzottál jóval nehezebb megválni.


Gyerek oldaláról: ha nem makk egészséges fehér gyerek akkor szinte esélytelen, hogy nevelőszülőket kap. Az állami gondozás a legrosszabb dolog, ami egy gyerekkel történhet. Olyan környrzetben felnőni, ahol a nem kaphat elég szeretetet és 0 támogatással kell önnáló felnőtt életet kezdenie, amint befejezte a középiskolát. Annál már jobb, ha meg se születik

2022. nov. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!