Mennyire vagyok rossz ember?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy gonoszság az hogy nem akarom őt és még bűntudatom sincs az abortusz iránt?


Szörnyű embernek érzem magam.

Párom azt mondja ram hogy szívtelen vagyok és nincsenek érzéseim és egyetértek vele, valami nincs rendben velem.



#baba #abortusz #Rossz ember vagyok tényleg ez miatt?
2022. nov. 15. 23:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ez nem gonoszság, vagy rosszaság kérdése.

Felfogás kérdése.



Jelenleg az a társadalmi elvárás, hogy ezért teljesen össze kellene törnöd.



Én mondjuk tudom, hogy engem egyáltalán nem viselne meg.

Picit sem.



Egyszerűen nem tudok gyerekként gondolni rá.

Ezt úgy mondom, hogy épp korai terhes vagyok a tervezett gyerekünkkel.

Most sem tartom annak.



Nem érzek semmit, csak aziránt örömöt, hogy tudom, hogy lesz. Ha ne adj Isten történne valami a veszteséget érezném, de mèg biztosan nem gyászt.


Mindezek ellenére természetesen tökéletesen felmérem a helyzet komolysàgàt, emiatt a védekezésre mindig nagyon figyeltem, de érzelmileg tőlem ilyenkor az embrio semmi.


Más esetekben a EQ-m pedig kiemelkedő, durván, voltam több felmérésen is egy kísérlet részeként.


Csak nagyon racionális vagyok, egyébként évekig sebésznek készültem..


Szóval nem feltétlenül jelent bajt, de ha te ia azt állítod, hogy baj van, akkor van benne valami.

2022. nov. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
22%
8as, nyugi, valószínűleg a pasi hamarabb fogja dobni a kérdezőt
2022. nov. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
31%
Nem gonosz vagy,csak buta!Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezni kell.Ha nem védekezel, akkor még vállalni a felelősséget.Az egyetlen bajom az abortusszal,hogy manapság védekezés helyett használják emberek,és itt is teljesen normális dologként tekintenek rá.Mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.Mintha csak egy kenyérért ugranál le a boltba.Felelőtlenül szexeltek,de nem akarok gyereket,vagy mégsem akarok meggondolták magam,nem baj,elmegyek abortuszra,és az a hülye,aki ezért furcsán néz rám,vagy nem érti,hogy nekem ez miért csak annyi,hogy elmegyek,meg hazajövök.Na pontozhattok!
2022. nov. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
49%

13: Nem véd semelyik módszer sem 100%-osan, és szeretnek a f@szik trükközni, ha rájuk jön a "tovább akarom adni a génjeimet" hiszti. Rengeteg esetről olvastam, ahol a pasi szex közben sutyiban lehúzta a gumit, me' minek az, majd megjön a nő kedve a babázáshoz, ha már benne van.

Ha "divat" lenne fogamzásgátlás helyett használni az abortuszt, akkor nem 150-200ezer jutna egy évre, hanem 10 millió.

2022. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
53%
Jajj 14 hagyjuk már ezt!Olyannal le sem fekszel aki megbízhatatlan.Legalábbos nem kéne,csak ma már divat az egyéjszakás kaland,meg az egyik ágyból a másikba ugrálás is.Azért ha valaki rendesen védekezik,annak kicsi az esélye,hogy teherbe esik.Az abortuszok nagy százalékban nem ezért vannak,hanem mert nem bírnak magukkal,meg a megszakítást védekezésnek nevezik,meg fogalmuk sincs,hogy mi az a ciklus,és hogy esik teherbe a nő.De mindegy!Tuti,hogy itt se véletlen volt,főleg ha az egyikük akarja is a gyereket.Nem beszélték meg előre,most meg a nő rájött,hogy mégse akarja.Gyógyszert kellett volna szedni,vagy ha hiba csúszott a védekezésbe, akkor elmenni esemény utániért.De nem gond,legális az abortuszt is,szóval lehet menni a következő 10 ilyennél is.
2022. nov. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy rossz ember, de ezt a pasit sürgősen irtsd ki az eletedből.
2022. nov. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
39%

Az hogy lehet, hogy valakinek egy darab abortusza sem lesz élete során, valakinek meg több is?

Azt nekem senki ne mesélje be, hogy mindig ott szakad ki a gumi, meg pont ott nem hat a fogamzásgátló.

2022. nov. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
38%
Pontosan 17.
2022. nov. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
30%
Tényleg ki van már fordulva a világ magából.Komolyan még az a rossz,és azt kell kidobni,aki vállalja a tette következményét? Mindennek van következménye.A szexből lehet gyerek.Vagy tenni kell ellene,vagy akkor vállalni.Az a szent,aki bár nem tett ellene meg mindent,de most nem akarja,és az a rossz,aki vállalná.Ha valaki annyira nem akar,hogy biztosan nem tartaná meg,az szedjen gyógyszert,plusz használjon óvszert,vagy spirál+óvszer,vagy szuri+óvszer.Nagyon minimális az esélye hogy valaki normális védekezés mellett terhes legyen.De simán egy módszer alkalmazása mellett is kicsi az esély.
2022. nov. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig jobb, mint megszülni, kidobni, megölni. Persze bele lehet kötni, hogy akkor miért nem védekeztetek, de nem tudjuk a részleteket és nem is tartozik senkire. Ítélkezni könnyű. Ha megtartanád és születése után válnál meg tőle, akkor meg azért lehetnél gonosz. Mindenbe bele lehet kötni. Ez a te életed, ha nem érzel bűntudatot, legalább könnyebb lesz túl tenni magadat rajta.
2022. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!